Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Promocja na akcesoria firmy MSI

Do 9 maja wybrane akcesoria MSI będą dostępne w obniżonych cenach. Sprawdź, co warto wybrać i ile możesz zyskać.

Rabaty dotyczą obudów komputerowych, zestawów chłodzenia wodnego, zasilaczy, myszek, klawiatur, a także gamingowych słuchawek. Jest więc w czym wybierać. Zwłaszcza że obniżki wynoszą od kilkudziesięciu do nawet ponad 100 zł. Promocja trwa do 9 maja 2021 roku

 

 

Obudowy MSI w obniżonych cenach

 

Rabaty dotyczą czterech różnych konstrukcji, w których zamontujesz podzespoły o wysokiej wydajności. Okażą się dobrym wyborem do stworzenia zestawu gamingowego bądź profesjonalnego, służącego między innymi do obsługi programów multimedialnych.

 

  • MSI MAG Vampiric 010obudowa kompatybilna z płytami głównymi w formacie ATX i Mini ITX. Wyróżnia się elegancką, ciemną kolorystyką, która została urozmaicona za sprawą ozdobnego oświetlenia RGB. Okno na panelu bocznym pozwala również obserwować podświetlenie zamontowanych podzespołów. Jest to konstrukcja stworzona dla miłośników nowoczesnego designu. W trakcie trwania promocji kupisz ją za 239 zł.
  • MSI MAG Forge 100Mczarno-niebieska obudowa typu Midi Tower, która została wyposażona w wentylatory gwarantujące specjalnie zoptymalizowany przepływ powietrza. Dzięki temu wewnątrz panujące doskonałe warunki do pracy mocnych podzespołów. Jej cena dzięki obniżce wynosi 199 zł.
  • MSI MPG Gungnir 110Robudowa, w której możesz zamontować płyty główne w formacie ATX, Micro ATX lub Mini ITX. Konstrukcja wyróżnia się bocznym oknem wykonanym z hartowanego szkła, filtrem przeciwpyłowym, a także aż czterema wentylatorami. Cena? W okresie promocji 359 zł.
  • MSI MPG Gunngir 110Mkonstrukcja typu Midi Tower z czterema wentylatorami. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z jedną z płyt głównych MSI, którą możesz podłączyć do przedniego panelu z portem USB typu C. Dzięki obniżce, za obudowę zapłacisz 309 zł.

 

 

 

Zestawy chłodzenia i zasilacze MSI objęte promocją

 

Nie tylko obudowy kupisz taniej. Do 9 maja obniżamy również ceny wybranych zestawów chłodzenia wodnego. Zdecydować możesz się na model MSI MAG Core Liquid 240R z dwoma wentylatorami za 399 zł lub na MSI MAG Core Liquid 360R, wyposażony w trzy wentylatory o średnicy 120 mm każdy. W jego przypadku promocyjna cena wynosi 549 zł. Oba zestawy gwarantują skuteczne chłodzenie wydajnych procesorów Intela i AMD.

To jednak nie wszystko! Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby zakupić taniej wysokiej jakości zasilacz. Rabaty dotyczą dwóch modeli: MSI MPG A650GF o mocy 650W, za których zapłacisz 399 zł, a także MSI MPG A750GFjego moc wynosi 750W, natomiast cena promocyjna 439 zł. Co ważne, oba zasilacze obsługują gamingowe karty graficzne z serii Nvidia GeForce RTX 30.

 

 

Akcesoria komputerowe MSI – myszki, klawiatury i słuchawki w niższych cenach

 

Obniżki objęły również urządzeń peryferyjnych. Mowa tu chociażby o myszkach z serii MSI Cluth. Model GM 50 z sześcioma programowalnymi przyciskami i czułością na poziomie 6400 DPI kosztuje w promocji 189 zł, natomiast mysz GM41 Lightweight, z czułością do 16000 DPI, 159 zł. Obie myszki doskonale sprawdzają się w grach – zwłaszcza w tych wyróżniających się bardzo dynamiczną rozgrywką. Do myszek warto dobrać gamingową klawiaturę. Promocją objęte zostały następujące modele.

 

  • MSI Vigor GK50 Low Profileklawiatura mechaniczna, wyposażona w przełączniki Kalih Low Profile. Wyróżniają się one niskim klikiem i doskonałą precyzją działania, dzięki której zyskasz przewagę w grach online. Przydatne okaże się również konfigurowalne podświetlenie RGB. W ramach promocji cena urządzenia została obniżona do 359 zł.

 

  • MSI Vigor GK30 COMBO USzestaw składający się z klawiatury GK30 i myszki GM11. Sprzęt wyróżnia się konstrukcją hybrydową, jednak zamontowane przełączniki tłokowe zapewniają jakość działania elementów mechanicznych. Za całość zapłacisz 219 zł.

 

 

 

Ostatnim urządzeniem objętym rabatami są słuchawki gamingowe MSI Immerse GH30, które zostały wyposażone w membrany o średnicy 40 mm i wysokiej klasy odłączany mikrofon. Zapewniają wysoką jakość dźwięku, odczuwalną w grach, a także podczas prowadzenia rozmów. Przypominamy, że promocja na powyższe urządzenia trwa do 9 maja 2021 roku.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.