Udostępnij
Skomentuj

Prezent na Dzień Chłopaka? Nowoczesne szczoteczki i golarki!

Brak Ci pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka? Sprawdź nasze propozycje z kategorii zdrowie i uroda od firmy Braun i Oral-B.

 

30 września obchodzony jest międzynarodowy Dzień Chłopaka. Jest to doskonała okazja do tego, aby zakupić swojemu mężowi, partnerowi, przyjacielowi czy też bratu przydatny prezent, z którego będzie mógł korzystać na co dzień. Kryteria te świetnie spełniają szczoteczki oraz golarki, wyposażone w nowoczesne systemy oraz funkcje dodatkowe. Przekonaj się, jakie produkty można znaleźć w sklepie Morele.net i wybierz najlepsze urządzenie na prezent.

Golarki Braun Series 5 i 6 

Na początek coś, co zagwarantuje skuteczną i bardzo wygodną stylizację zarostu. Golarki marki Braun są cenione przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wykonania. Powstają one z materiałów i elementów, które gwarantują bardzo dłużą żywotność. Do tego dochodzi prosta obsługa oraz szeroka regulacja kluczowych parametrów. Na jaki sprzęt warto się zdecydować?

  • Braun Series 5 50-B4650csgolarka z różnymi nasadkami, które nadają się nie tylko do brody, ale też ciała. Została wyposażona w foliowy system tnący, który z powodzeniem może być obsługiwany zarówno na sucho, jak i na mokro. Przekłada się to na szybkie i łatwe czyszczenie urządzenia. Do tego należy dodać wbudowany trymer i pojemny akumulator, który jest w stanie działać przez 50 minut bez konieczności podłączania do ładowania. 
  • Braun Series 6 60-N7650ccgłowica SensoFlex świetnie dostosowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu minimalizuje nacisk na skórę. Przekłada się to na świetny komfort golenia, jak również na niższe ryzyko pojawienia się podrażnień. Golarka została wyposażona w zestaw akcesoriów, spośród których wymienić trzeba przede wszystkim nasadkę trymera i pozwalającą usuwać owłosienie z innych części ciała.
  • Braun Series 5 50-B1000sgolarka korzystająca z nowoczesnych, elastycznych ostrzy Flexible Blades, a także systemu EasyClean, który pozwala czyścić głowicę golącą pod wodą. Sporą zaletą urządzenia jest też możliwość łatwej regulacji jego pracy. Dzięki temu szybko można dostosować je do własnych potrzeb.

 

Szczoteczki elektryczne Oral-B

Zestaw prezentowy warto uzupełnić także o zaawansowaną szczoteczkę, która zdecydowanie ułatwi codzienną higienę jamy ustnej. Dostęp do tego typu produktów zapewnia oferta marki Oral-B. Składa się ona z urządzeń bardzo zaawansowanych pod względem technicznym. Przekłada się to oczywiście na wygodną obsługę.

  • Oral-B Genius 10000OP SEszczoteczka eklektyczna, która obsługuje bardzo przydatne funkcje. Mowa tu przede wszystkim o aż sześciu trybach szczotkowania (na przykład tryb codzienny, delikatny i wybielanie), sygnalizatorze czasu mycia, czujniku siły nacisku i wskaźniku naładowania akumulatora. Produkt jest również kompatybilny z dedykowaną aplikacją mobilną, która rozszerza jego możliwości. 
  • Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Blackurządzenie zawierające aż 4 końcówki w zestawie. Szczoteczka zapewnia dokładne czyszczenie zębów. Cały proces może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb. Między innymi poprzez różne tryby pracy, jak również funkcje dodatkowe. Szczególnie przydatny okaże się sygnalizator czasu mycia oraz czujnik siły nacisku, który zapewnia ochronę przed drobnymi uszkodzeniami szkliwa.
  • Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000jest to zaawansowana pod względem technologicznym szczoteczka soniczna, która pozwala usunąć nawet najdrobniejsze kawałki jedzenia. Wszystko za sprawą mikrobąbelków powstających ze śliny i pasty do zębów. Docierają one nawet do trudno dostępnych miejsc. Produkt obsługuje dwa tryby mycia (codzienny i wybielanie), a także takie funkcje jak regulacja prędkości oraz sygnalizator czasu mycia.

Wielofunkcyjne golarki Braun i szczoteczki Oral-B należą do tak zwanych prezentów praktycznych, które na pewno okażą się przydatne. Wystarczy tylko wybrać najlepiej dopasowany model urządzenia.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)