Udostępnij
Skomentuj

Premiera słuchawek SPC Gear VIRO Infra SPG049

Już 23 listopada na rynku ukażą się nowe słuchawki gamingowe od firmy SPC Gear. Sprawdź, co potrafi model VIRO Infra SPG049!

Urządzenie kierowane jest przede wszystkim do graczy, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku, a także komfortowej komunikacji z innymi. Słuchawki SPG049 mają zapewnić jeszcze większą wygodę stosowania, niż modele oferowane do tej pory. Warto podkreślić, że cieszą się one sporym zainteresowaniem ze strony miłośników gier.

 

Słuchawki SPC Gear SPC Gear VIRO Infra

169,00 zł

Słuchawki SPC Gear VIRO Infra SPG049 - dane techniczne

W określeniu możliwości nowych słuchawek od SPC Gear pomoże analiza najważniejszych parametrów technicznych. Dostępna specyfikacja potwierdza, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym sprzętem, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

SPC Gear VIRO Infra SPG049 – parametry techniczne

Przeznaczenie

Słuchawki do gier

Typ

przewodowe

Średnica przetworników

50 mm

Impedancja

16 om ±15%

Pasmo przenoszenia

20 – 20 000 Hz

Kompatybilność

PC, konsole do gier i urządzenia mobilne z wyjściem minijack 3,5 mm

Wyposażenie

odpinany mikrofon, adapter 150 cm (minijack 3,5 mm – podwójny minijack 3,5 mm), pilot na przewodzie

Wymiary

158 x 200 x 93 mm

Waga

256 g ± 5g

Firma SPC Gear przygotowała kolejne, uniwersalne słuchawki gamingowe, które powinny dobrze sprawdzać się w produkcjach z każdego gatunku. Przetworniki 50 mm zapewniają mocny, czysty dźwięk, a odpinany mikrofon pozwala zachować stałą komunikację z innymi graczami.

Pod uwagę warto wziąć również obecność wygodnego pilota na przewodzie, który znacznie ułatwia regulację głośności. Nie bez znaczenia jest ponadto konstrukcja słuchawek. Materiałowe nausznice i skórzane obicie pałąka przekłada się na wysoki komfort ich noszenia. Sprzęt świetnie dopasowuje się do kształtu głowy. Zastosowane tworzywo zostało dodatkowo wzmocnione przez metalowe panele, dlatego słuchawki świetnie znoszą nawet szczególnie intensywną eksploatację. Co ważne, jednocześnie są bardzo lekkie. Ważą zaledwie 256 g, dlatego nie powinny generować zbyt dużego obciążenia. Nawet w trakcie bardzo długich sesji z grami.

 

Słuchawki SPC Gear VIRO Infra SPG049 – wyraźny dźwięk i świetna komunikacja

Zastosowane rozwiązania, a także wymienione parametry techniczne, sprawiają, że słuchawki zapewniają czysty, realistyczny dźwięk. Wszelkie efekty audio są z łatwością rozpoznawane, podobnie jak kierunek zbliżania się wroga. Przekłada się to na jeszcze skuteczniejszą rozgrywkę online.

Na plus należy zaliczyć również umieszczenie odłączanego mikrofonu o charakterystyce kierunkowej. Świetnie rejestruje mowę, ograniczając szum i inne zakłócenia. Wszystko to sprawia, że słuchawki SPC Gear VIRO Infra okażą się świetnym wyborem nie tylko do komputerów osobistych, ale też urządzeń mobilnych i konsol do gier, takich jak PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Ich premiera została zaplanowana na 23 listopada 2021 roku.

 

Słuchawki SPC Gear SPC Gear VIRO Infra

169,00 zł

Udostępnij
5,0
2 oceny
2 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Kupiłem z tej serii i co można powiedzieć dobre ale wymiana nauszników na materiałowe niewykonalne brakuje około 1 centymetra aby się udało a próbowało już wielu z rodziny to zrobić nawet sprzedawca się poddał.
U mnie ten proces nie sprawiał żadnych problemów.
Specjalista Morele | 15:32
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.