Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Premiera fotela MSI CH130 X – zyskaj abonament Game Pass Ultimate

Z okazji promocji nowego fotela gamingowego od MSI rusza specjalna promocja, w ramach której możesz otrzymać za damo dostęp do Xbox GPU na okres 6 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 23 maja 2021 roku kup fotel MSI CH130 X i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj produkt, podając między innymi swoje dane, a także przesyłając skan lub zdjęcie dowodu zakupu.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz nagrodę w postaci 2 kodów do 3-miesięcznego abonamentu Xbox Game Pass Ultimate o wartości 320 zł.

 

UWAGA! Promocja trwa do 23 maja 2021 roku lub wyczerpania puli darmowych kodów na abonament Xbox GPU.

 

 

Fotel gamingowy MSI CH130 X

 

Nowy fotel w katalogu firmy MSI jest inspirowany siedziskami montowanymi w pojazdach wyścigowych. Wyróżnia się więc ergonomicznym, opływowym kształtem, który dostosowuje się do kształtu pleców i zmniejsza nacisk generowany na kręgosłup. Do tego dochodzi stabilne i niezwykle wytrzymała rama stalowe, a także pogłębione siedzisko. Dzięki temu znacznie łatwiej można przyjąć wygodną pozycję. 

Całość przekłada się na odpowiednie podparcie pleców oraz głowy, co sprawia, żę wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem staje się mniej męczące. Bez względu na to, czy fotel zostanie wykorzystany podczas grania czy też w pracy.

Czym jeszcze wyróżnia się fotel MSI CH130 X? Między innymi zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów (skóra i szwy stylizowane na fotel wyścigowy), pianką o wysokiej gęstości, mechanizmami regulacji (oparcie można odchylić o 150 stopni), jak również wygodnymi poduszkami pod kark i odcinek lędźwiowy.

 

Abonament Xbox Game Pass Ultimate

 

W przypadku zakupu i rejestracji fotela MSI CH130 X, możesz liczyć na nagrodę w postaci 6-miesiecznego dostępu do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Czego on dotyczy? Zapewnia darmowy dostęp do setek gier na komputery osobiste, konsole Xbox oraz urządzenia mobilne (z wykorzystaniem technologii chmury). 

W katalogu znajdują się między innymi produkcje przygotowane przez Microsoft Studios (m.in. seria Forza Horizon, seria Gears of War, Sea of Thieves, seria Age of Empires), a także zewnętrznych deweloperów. To jednak nie wszystko, ponieważ w ramach Xbox Game Pass Ultimate znajduje się również abonament EA Play (zawiera gry z portfolio Electronics Arts) i usługa Xbox Live Gold. Dzięki niej gracze mogą liczyć na darmowe gry udostępniane co miesiąc oraz atrakcyjne zniżki w sklepie Microsoftu. 

Przypominamy, że promocja trwa do 23 maja 2021 roku lub wyczerpania darmowych kodów do Xbox GPU. Nagrodę otrzyma 30 osób, które w podanym terminie zdecydują zarejestrować zakupiony fotel MSI CH130 X.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:50
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.