Udostępnij
Skomentuj

Poznaj myszki Trust - wysoka precyzja i ergonomiczny kształt

Nie czekaj na ból nadgarstka podczas długiej pracy przy komputerze! Pomyśl o myszce ergonomicznej!

Od lat technologia wykorzystywana przy tworzeniu myszy komputerowych idzie do przodu. Pozbyliśmy się niepraktycznej, wymagającej częstego czyszczenia kulki na rzecz optycznych i laserowych sensorów. Sprawiło to, że nasze poczciwe gryzonie stały się wyjątkowo precyzyjne. Do tego stopnia, że wielu graczom ciężko jest sobie wyobrazić celowanie w inny sposób.  Przybywały kolejne przyciski i funkcje. Jedno jednak od lat pozostaje praktycznie niezmienne – kształt. Oczywiście producenci próbowali różnych rozwiązań, jednak w dużym stopniu bryła typowej myszki nie uległa zmianie na przestrzeni ostatnich dekad.

Jednak znany nam kształt myszy ma swoje wady. Osoby pracujące przy komputerze często narzekają na ból nadgarstka, a nawet drętwienie całego ramienia. Według badań Brandwatch w 2021 roku odsetek osób skarżących się na ból nadgarstka wzrósł o 96% w porównaniu do danych ze stycznia 2019 roku. Doskonałym rozwiązaniem tego typu dolegliwości jest stosowanie myszek ergonomicznych, które dzięki swojej unikatowej budowie sprawiają, że długa praca nie męczy nas aż tak bardzo, a napięcie mięśni ramienia czy nawet barku jest zdecydowanie mniejsze.

 

Mysz Trust Bayo Ergo

168,40 zł

Mysz Trust Bayo powstała, aby uwolnić osoby spędzające długie godziny przed komputerem od wspomnianych już dolegliwości. Oprócz doskonałej ergonomii, Bayo jest wyposażona w szereg funkcji, które pomogą w ciągu całego dnia pracy. Urządzenie jest bezprzewodowe, a jego zasięg to nawet 10 metrów. W zestawie znajdziemy mały odbiornik sygnału podpinany do komputera poprzez złącze USB, który, w razie potrzeby, można przechowywać w samej myszy. Nowa mysz Trust posiada wbudowany akumulator, więc nie wymaga wymiany baterii, a ponadto posiada funkcję RGB, która nadaje jej indywidualny charakter.

 

Mysz Trust Verro Wireless Ergonomic

99 zł

Trust Verro również może pochwalić się nietypowym, pionowym designem, sprawiającym, że nawet najdłuższa praca przy komputerze jest o wiele bardziej komfortowa. Verro zaprojektowano tak, aby nadgarstek znajdował się w optymalnej pozycji 60°. Sprawia to, że ruchy dłonią są wykonywane w najbardziej naturalny dla naszego ciała sposób. Jej budowa gwarantuje, że bez problemu dopasuje się do każdego rozmiaru dłoni. Praca z Verro będzie prawdziwą ulgą. Komfort pracy z ergonomiczną myszką został doceniony przez wielu użytkowników Morele.net. Trust Verro zdobył rekomendację eksperta i znajduje się w pierwszej piątce najczęściej wybieranych myszek!

 

Mysz Trust Verto Wireless

95 zł

Dzięki ergonomicznej konstrukcji Trust Verto i jej wygodnej podpórce pod kciuk, możemy bez wysiłku pracować lub uczyć się przez wiele godzin. Pionowy układ sprawia, że nadgarstek znajduje się w naturalnej pozycji, co rozluźnia wszystkie mięśnie naszego ramienia. Gumowa powłoka tej myszy zapewnia pewny chwyt podczas intensywnego korzystania.

Wybór ergonomicznej myszy nie musi oznaczać kompromisu w kwestii wyglądu. Verto, Verro i Bayo doskonale prezentują się na każdym biurku.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.