Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Poczuj moc dźwięku z nowościami SteelSeries

Zanurz się w dźwięku z gier jak nigdy dotąd. Oto wszechmocny dźwięk nowości od wiodącego producenta peryferów gamigowych. For Glory!

Głośniki komputerowe SteelSeries Arena

  • Głośniki komputerowe SteelSeries Arena 9 – pozwalają doświadczyć wielokrotnie nagradzanego dźwięku SteelSeries w pierwszym na świecie prawdziwym systemie dźwięku przestrzennego 5,1 do grania za pośrednictwem jednego połączenia USB komputera. 2 głośniki przednie i 2 tylne współpracują z dedykowanym głośnikiem kanału centralnego i subwooferem, aby ożywić dźwięk. Dwa tylne głośniki łączą się bezprzewodowo z subwooferem, usuwając kable sięgające od tyłu do przodu przestrzeni. Zdejmowane stojaki z gwintowaną wkładką z tyłu umożliwiają montaż na ścianie.
  • Głośniki komputerowe SteelSeries Arena 7 – głośnik niskotonowy obsługuje średnie częstotliwości, umożliwiając głośnikowi wysokotonowemu skupienie się na maksymalnej czystości wysokich tonów. Dzięki 6.5 calowemu głośnikowi skierowanemu w dół uzyskasz bogatą i dokładną reprodukcje niskich częstotliwości, przenosząc uderzenia do świata rzeczywistego.
  • Głośniki komputerowe SteelSeries Arena 3 – Zestaw składa się wyłącznie z dwóch głośników satelitarnych (nie obejmuje subfowoofera). To idealna propozycja dla klientów, którzy cenią minimalizm i stawiają na praktyczne rozwiązania. Głośniki z powodzeniem umieścimy na biurku obok monitora, a dostęp do ulubionej muzyki będzie zawsze w zasięgu ręki. Takie zestawy są bardzo chętnie wybierane również przez graczy oraz miłośników kina. Te uniwersalne urządzenia z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu.

Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Optymalny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki doskonale leżą na swoim miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Duża średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia doskonałe odwzorowanie dźwięków. Wejdź do świata Almighty Audio, aby wynieść wrażenia z gier na wyższy poziom. Arctis Nova 1 oferuje rewolucyjny system akustyczny Nova zapewniający doskonałe wrażenia słuchowe, które sprawią, że będziesz wracać po więcej.

Dzięki oprogramowaniu Sonar dostosujesz niemal każdy aspekt dźwięku za pomocą profesjonalnego, 10-pasmowego korektora parametrycznego. Wystarczy kilka kliknięć, aby podkreślić eksplozje głów i krytyczne kroki wroga za pomocą presetów stworzonych z udziałem najlepszych e-sportowców.

Graj jak pro, graj dla chwały

SteelSeries Arctis Nova 7 to wspaniałe słuchawki, które stanowią następcę wielokrotnie nagradzanych modeli Arctis 7, 7+ i 9. Ten zestaw słuchawkowy łączy gamingowy styl oraz wyjątkowy komfort. Liczne funkcje i technologie sprawiają, że Almighty Audio jest dostępne na wielu platformach jak np. PlayStation, PC, Mac, Switch, Oculus Quest 2, Android, a nawet iPadów za sprawą USB-C oraz Bluetooth 2,4 GHGz. Almighty Audio wyrwie Cię z nudnej codzienności do świata gier. Słuchawki SteelSeries to połączenie świetnego sprzętu i oprogramowania Sonar zawartego w systemie akustycznym Nova. Do tego specjalnie zaprojektowane przetworniki High Fidelity wyniosą wrażenia z gier na wyższy poziom. Słuchawki Arctis Nova 7 są wyposażone w potężne, specjalnie zaprojektowane przetworniki High Fidelity. W połączeniu z oprogramowaniem Sonar, które wykorzystuje przestrzenną ścieżkę dźwiękową 5.1 lub 7.1, pozwala to stworzyć dźwięk przestrzenny 360°, dla niezapomnianych wrażeń dźwiękowych. Wbudowane liczne technologie i udogodnienia umożliwią pełne dopasowanie ustawień słuchawek do Twoich potrzeb.

Model Arctis Nova 3 oferuje najlepszy w swojej klasie system akustyczny Nova ze specjalnie opracowanymi przetwornikami High Fidelity, zapewniający doskonałe wrażenia słuchowe, które sprawią, że będziesz wracać po więcej. Immersja w świat ulubionych gier będzie większa, jeśli otoczy Cię dźwięk z tych gier. Dzięki dźwiękowi przestrzennemu 360° możliwe będzie zidentyfikowanie kierunku, z którego dobiega każdy istotny krok, przeładowanie lub głos.

Udostępnij
3,2
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.