Udostępnij
Skomentuj

Odkryj nowości Lego Friends w wyjątkowych cenach

Lego Friends – rozwija pasje i zainteresowania dzieci.

Nowe zestawy LEGO Friends pozwolą dzieciom przenieść się w świat wyobraźni! Wielbiciele przyrody mogą udać się na wyprawę do lasu, czy wizytę w stadninie koni. W zestawach Friends można znaleźć lalki, zabawkowe psy, zabawkowe kocięta i konie. Z nowymi zestawami LEGO Friends można bawić się w centrum handlowe, kino, salon fryzjerski, dom, gotowanie czy odwiedziny w wesołym miasteczku! Wszystko to, co dzieci lubą najbardziej.

Dla miłośników zwietrzą

Znasz dzieciaka, który uwielbia odgrywać rolę i zajmować się zwierzętami? Zestawy LEGO to idealny wybór na kreatywny prezent dla niego! W tych zestawach znajdziesz różne postacie z serii LEGO Friends, w które maluch można się wcielić — w tym minilaleczki i figurki małych zwierząt.

Wesołe miasteczko

Wyczaruj festynową zabawę z zestawami LEGO® Friends. Budowanie modeli i odkrywanie wszystkich sekretów sprawi wiele radości dzieciom i dorosłym. Pozwól małym budowniczym odwiedzić miasto Heartlake, gdzie wśród realistycznej scenerii spotkają codziennych bohaterów oraz przyjaciół, z którymi łatwo będzie im się zidentyfikować.

Rozrywka w mieście

Modele są pełne szczegółów, takich jak ogród ze składnikami soków i kanapek czy obrotowe drzwi w luksusowym hotelu. Dzięki sezonowym akcesoriom zabawna nigdy się nie nudzi. Te stymulujące zestawy pozwolą dzieciom poznać sytuacje z życia codziennego i lepiej zrozumieć świat.

Dla miłośników przyrody

Z tymi zestawami LEGO Friends atmosfera wakacji może trwać przez cały rok, a dzieci lubiące lato mogą na nowo przeżywać wakacyjne przygody i wspominać czas spędzony z przyjaciółmi. Dzięki prostym instrukcjom budowanie jest łatwe i daje radość, a dzieci mogą skupić się wyłącznie na kreatywnej zabawie.

Zabawa w dom

Podaruj małym budowniczym zestawy LEGO Friends, by mogła ich porwać moc przygód. W domku z klocków jest wszystko, czego dzieci mogą potrzebować, by ani przez chwilę się nie nudzić. Zabawka do zbudowania doskonale nadaje się na prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią używać wyobraźni. Zestawy zachwycą kreatywne maluchy, dla których będzie to satysfakcjonując projekt, na wiele godzin.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.