Udostępnij
Skomentuj

Odbierz kartę paysafecard przy zakupie monitora Predator lub Acer

Jeśli planujesz zakup nowego monitora, teraz nadarza się to tego świetna okazja. W przypadku wyboru modeli Predator lub Acer otrzymasz bowiem kartę paysafecard o wartości do 200 do 500 zł.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 22 października do 21 listopada 2021 roku kup wybrany monitor marki Predator lub Acer i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji, a następnie do zakładki „Promocja na monitory Predator i Acer”.
step-mark-icon 3
Zarejestruj sprzęt – wypełnij formularz i prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu, a także zdjęcie numeru seryjnego fizycznie wyciętego z opakowania. Na zgłoszenie urządzenia masz 14 dni kalendarzowych od daty zakupu.
step-mark-icon 4
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na podany adres e-mail otrzymasz kody paysafecard o łącznej wartości przypisanej do zakupionego monitora. Wynieść może ona 200, 300 lub 500 zł.

 

UWAGA! Promocja trwa do 21 listopada lub do wyczerpania puli kodów. Na co można wykorzystać pieniądze? Na zakupy w sklepach, które obsługują płatność przy użyciu kart paysafecard. Wśród nich znajdują się między innymi platformy oferujące gry – Steam, Xbox, Epic Games.

 

Monitory Predator i Acer objęte promocją

 

W akcji bierze udział kilkanaście różnych urządzeń, które warto dokładnie przeanalizować. Przede wszystkim pod kątem kluczowych parametrów technicznych oraz dokładnego zastosowania. 

Wśród nich znajdują się modele gamingowe, takie jak na przykład Acer Nitro XV253QPbmiiprzx. Dysponuje on 24-calową matrycą IPS z obsługą rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Dzięki temu każdy ruch na ekranie jest płynny. Po jego zakupie otrzymasz kody o łącznej wartości 200 zł.

Jeśli chcesz zdobyć o 100 zł więcej, z pewnością zainteresują Cię modele większe, na przykład takie jak Acer Nitro XV273Xbmiiprzx. Ten 27-calowy monitor obsługuje częstotliwość odświeżania na poziomie aż 240 Hz. Świetnie nada się jako ekran do komputera, a także nowych konsol do gier.

Jaki sprzęt trzeba kupić, by otrzymać nagrodę w postaci kodów paysafecard o łącznej wartości 500 zł? Jednym z nich jest model Acer Predator X25, który powinien spełnić nawet najsurowsze wymagania. Wszystko za sprawą wysokiej jakości matrycy IPS, obsługi częstotliwości odświeżania na poziomie 360 Hz, jak również wielu nowoczesnych technologii, które znacząco poprawiają doznania podczas grania i obsługi programów specjalistycznych.

 

Przypominamy, że promocja trwa od 22 października do 21 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli kodów. Żeby otrzymać nagrodę, trzeba wypełnić formularz i zarejestrować sprzęt. Masz na to czas przez 14 dni kalendarzowych od daty zakupu sprzętu.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.