Udostępnij
Skomentuj

Obniżki cen joysticków Thrustmaster

Do 26 lipca wybrane joysticki marki Thrustmaster będzie można kupić w nowych, znaczne niższych cenach!

Rabaty wynoszą nawet kilkaset złotych, dlatego warto sprawdzić, jakich dokładnie produktów dotyczą. Promocja stwarza doskonałą okazję do tego, aby zbudować nowy zestaw przydatnych akcesoriów lub rozbudować już posiadany.

 

Joysticki Thrustmaster w niższych cenach

Akcja promocyjna trwa do 26 lipca 2021 roku lub wyczerpania zapasów produktów, których ceny zostały obniżone. Dotyczy ona aż 7 różnych modeli joysticków. Przekonaj się, który z nich spełnia Twoje wymagania.

  • Thrustmaster TCA Quadrant Airbus Editionprzepustnica, która powinna zainteresować przede wszystkim miłośników symulatorów lotu. Co ważne, produkt ten wiernie odwzorowuje elementy montowane w samolotach pasażerskich Airbus.
  • Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition – zestaw składający się z przepustnicy i joysticka. Całość wyróżnia się modułową konstrukcją, mechanizmem odwracacza ciągu, a także obsługą pilotowania w trybie wielozadaniowym.
  • Thrustmaster Sidestick Airbus Editionjoystick stanowiący replikę sterów samolotu Airbus A320/A320neo. Wykonany w skali 1:1, z największą dbałością o detale. Co ważne, może go podłączyć do komputera pracujące w systemie Windows 8 lub 10.
  • Thrustmaster T-Flight Hotas Xsprzęt kompatybilny z komputerami osobistymi i konsolą PlayStation 3. Jest to zestaw składający się joysticka i dźwigni. Pozwala na swobodne sterowanie wirtualnymi maszynami lotniczymi różnego rodzaju.
  • Thrustmaster Hotas Warthogwysokiej jakości sprzęt, który w trwającej promocji kupisz aż o 580 zł taniej! Ten rozbudowany zestaw zawiera nie tylko joystick, ale też przepustnicę i panelu kontrolnego. Jego konstrukcja (składająca się między innymi licznych przełączników) zapewnia wysoki realizm podczas różnych gier.
  • Thrustmaster T.16000M FCSdrążek sterowy z obsługą technologii H.E.A.R.T., która zapewnia bardzo szeroki zakres ruchów. Manewrowanie ułatwiają również zastosowane materiału i wysoka precyzja wykonania sprzętu. Model ten jest kompatybilny z komputerami osobistymi.
  • Thrustmaster T.16000M FCS Hotaskolejny zestaw, który zapewnia pełną kontrolę nad maszynami różnych typów. Zarówno drążek, jak i przepustnica zostały wykonane w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

 

Sprawdź ceny promocyjne

Przypominamy, że promocja trwa do 26 lipca 2021 roku lub wyczerpania zapasów produktów w obniżonych cenach.

Udostępnij
5,0
4 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Może do kompletu obniżka na model dla Xboxa? HOTAS One?
Specjalista Morele | 09:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.