Udostępnij
Skomentuj

Obniżka cen zestawów gogli VR HTC Vive Pro

Do 27 czerwca wybrane gogle VR HTC Vive Pro będą dostępne w nowych, niższych cenach. Sprawdź, na co możesz się zdecydować.

Akcja promocyjna dotyczy dwóch zestawów - HTC Vive Pro Full Kit  oraz HTC Vive Pro Eye. Jest to doskonała okazja do tego, aby zakupić je taniej. Zwłaszcza że obniżki wynoszą kilkaset złotych.

Gogle HTC Vive Pro Full Kit

Cena zestawu do 27 czerwca 2021 roku wynosić będzie 4999 zł. Składa się on z wszystkich najistotniejszych elementów korzystających z technologii VR. Pozwala więc na pełne odkrycie wirtualnej rzeczywistości – wszystko za sprawą nowoczesnych gogli, kontrolerów i wbudowanych słuchawek.

HTC Vive Pro Full Kit doskonale sprawdzi się więc podczas obsługi rozmaitych programów multimedialnych i biznesowych, oglądania filmów 3D, a także ogrywania gier z segmentu AAA. Sposób wykonania zestawu zapewnia moc wrażeń. Producent zdecydował się na montaż specjalnej wkładki z pianki, która blokuje dostęp światła. Dzięki temu doznania są jeszcze głębsze. Do tego dochodzi dźwięk przestrzenny 3D, szerokie opcje regulacji i technologia WiGig, która zdecydowanie zwiększa swobodę wykonywanych ruchów.

Jeśli zaś chodzi o parametry techniczne, gogle obsługują rozdzielczość 2880x1600, pole widzenia 110 stopni, a także szereg czujników – magnetyczny, zbliżeniowy, akcelerometr i żyroskop. Są one kompatybilne z komputerami osobistymi (PC).

 

HTC Vive Pro Full Kit

5471,99 zł 4999 zł

Zestaw HTC Vive Pro Eye

W ramach trwającej promocji cena zestawu została obniżona do 5899 zł. Producent postawił na wszystkie kluczowe elementy, które zapewniają jeszcze większą swobodę działania.

Jest to możliwe między innymi za sprawą technologii precyzyjnego śledzenia ruchu gałek ocznych i heatmapingu. Dzięki temu gogle mogą okazać się bardzo dobrym wyborem dla biznesu – pozwalają bowiem określić, na czym użytkownik skupia się najbardziej i jak wygląda jego proces decyzyjny.

Wspomnieć należy również o skutecznej optymalizacji jakości oprawy graficznej, co jest przydatne zwłaszcza w grach, bardzo prostej nawigacji, wyświetlaczu OLED i przestrzennym dźwięku Hi-Res. Jest to więc kompletny zestaw dla graczy, klientów biznesowych i miłośników technologii VR.

 

HTC Vive Pro Eye

6149 zł 5899 zł

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:28
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.