Udostępnij
Skomentuj

Nowość od Green Cell - powerbank, który odpali Twój samochód!

Firma Green Cell przygotowała sprzęt, który powinien zainteresować wszystkich kierowców. Powerbank, prostownik i urządzenie rozruchowe w jednym!

 

Urządzenie rozruchowe pojazdów od Green Cell

GC PowerBoost, bo o nim mowa, to powerbank, który działa w trybie „car jump starter”. Oznacza to, że jest w stanie uruchomić rozładowany akumulator w samochodach osobowych, a nawet w niektórych modelach pojazdów dostawczych!

Wszystko za sprawą wykorzystania mocnych ogniw o pojemności 16 000 mAh. Co ważne, nowe urządzenie od Green Cell zapewnia generowanie prądu szczytowego o wartości 2000 A. Dzięki temu pozwala na uruchomienie silnika samochodowego do 30 razy. A to nie wszystkie jego możliwości.

 

Powerbank Green Cell GC Power Boost 16000 mAh 2000

749 zł


GC PowerBoost – nowoczesny prostownik

Powerbank firmy Green Cell może zostać użyty także jako prostownik. Ładuje on akumulatory zarówno z użyciem własnych ogniw, jak i prądu z gniazdka. Dzięki temu skorzystasz z niego również w podróży.

Do jego głównych zalet należy prostota użycia, wysoka wydajność, a także czytelny wyświetlacz OLED, który zapewnia dostęp do wielu istotnych informacji. Mowa tu między innymi o napięciu akumulatora, trybach pracy czy stanie naładowania. Sprawia to, że jego zastosowanie okaże się nie tylko skuteczne, ale też w pełni bezpieczne.

Powerbank Green Cell PowerBoost – naładuj swoje urządzenia

Omawiany sprzęt sprawdzi się nie tylko samochodzie. To w końcu powerbank, który posłuży Ci do ładowania rozmaitych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i czytniki e-booków. Spośród jego atutów z pewnością należy wymienić bogate wyposażenie, na które składają się:

  • dwa porty USB-A o mocy 18W,
  • jeden port USB-C PD o mocy 60W,
  • wbudowana latarka,
  • kabel USB-C,
  • pokrowiec

Ze względu na swoją budowę i możliwości, jest w stanie ładować nawet trzy urządzenia jednocześnie. Latarka zapewni natomiast oświetlenie niezbędne podczas dokonywania napraw w pojeździe czy też innych czynności.

PowerBoost od Green Cell to bardzo ciekawy, wielofunkcyjny sprzęt. Powinien on zainteresować przede wszystkim kierowców, którym zależy na poręcznym urządzeniu rozruchowym, prostowniku i powerbanku w jednym.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:55
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.