Udostępnij
Skomentuj

Nowoczesne laptopy z serii HP Envy do pracy w każdym miejscu

Wykorzystanie bardzo wydajnych podzespołów, atrakcyjne obudowy i masa przydatnych dodatków – tym właśnie wyróżniają się laptopy z serii HP Envy.

Kierowane są one zarówno do osób poszukujących laptopów do domu, jak i twórców, grafików, a nawet graczy. Co ważne, występują one nie tylko w wersji „tradycyjnej”, ale też jako urządzenia konwertowalne – 2w1. Modele te można obsługiwać także w trybie tabletu.

 

Czym wyróżniają się laptopy HP Envy?

 

Chcąc w zgrabny sposób opisać tę serię, należy podkreślić, że jest ona bardzo zróżnicowana. Nie ma tu bowiem mowy bliźniaczo podobnych urządzeniach, które różnią się kolejnymi numerkami. Wręcz przeciwnie. Zapewnia ona dostęp do wielu urządzeń – zarówno uniwersalnych, jak i tych dedykowanych konkretnym zastosowaniom. Na co więc możesz się zdecydować?

  • Laptopy multimedialne – będą to przeważnie modele 15-calowe, które dobrze sprawdzają się w domu i w pracy. Pozwalają na to nowe podzespoły, takie jak chociażby procesory Intel Core lub AMD Ryzen.
  • Laptopy 2w1 – sprzęty konwertowalne, które można obsługiwać jak zwykłe, standardowe komputery, lub jako tablety. Wystarczy przekręcić obudowę i skorzystać z ekranu dotykowego.
  • Laptopy RTX Studio – są one wyposażane w karty graficzne Nvidia GeForce RTX, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z obsługą bardzo wymagających narzędzi specjalistycznych.
  • Laptopy gamingowe – jednym z nich jest model HP ENVY 15-ep0015nl, który korzysta z możliwości sześciordzeniowego procesora Intel Core i7-10750H, a także karty graficznej RTX 2060 2060 Max-Q z 6 GB pamięci GDDR6. Gwarantuje więc bezproblemową obsługę wszystkich nowych gier.
  • Laptopy mobilne – wyróżniające się 13-calowymi ekranami. Dzięki nim świetnie sprawdzają się w podróży. Bez względu na rodzaj środka transportu.

Należy podkreślić również fakt, że niektóre laptopy HP Envy są wyposażane w matryce OLED 4K UHD, które zapewniają bardzo wysoką jakość obrazu. Warto kupić je więc do gier, filmów i projektowania.

 

Laptop HP Envy x360 13-ay0000nc – co potrafi?

 

Jednym ze sprzętów cieszących się szczególną popularnością jest model HP Envy x360 13-ay0000nc. Co ważne, to laptop 2w1, a więc wyróżnia się obrotową obudową i ekranem dotykowym. 13-calowa matryca IPS z obsługą rozdzielczości Full HD zapewnia pełen komfort obsługi wszystkich materiałów oraz narzędzi multimedialnych.

Jeśli kupisz omawianego laptopa, otrzymasz możliwość bezpłatnej aktualizacji systemu do wersji Windows 11 w dniu jej udostępnienia.

Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie dostępne na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu. Więcej informacji uzyskasz pod adresem: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.

 

Uwagę zwraca nowoczesny, atrakcyjny design urządzenia, a także fakt, iż obudowa waży zaledwie 1,32 kg. Jego obsługa w podróży nie powinna więc sprawiać żadnych, nawet najmniejszych trudności. Uwagę warto zwrócić również na dostępne podświetlenie klawiatury i zamontowany czytnik linii papilarnych.

A jak wygląda sprawa wydajności laptopa HP Envy x360 13-ay0000nc? Odpowiada za nią czterordzeniowy procesor AMD Ryzen 3 4300U, 8 GB pamięci RAM DDR4-3200 oraz karta graficzna AMD Radeon RX Vega 5. Całość uzupełnia dysk twardy SSD M.2 PCIe o pojemności 256 GB. Wszystko to przekłada się na więcej niż przyzwoitą obsługę wielu programów multimedialnych, graficznych i biznesowych.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:13
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.