Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Moc promocji, moc wrażeń z LG!

Sprawdź aktualne oferty na telewizory LG. Kup dowolny model telewizora LG OLED 2021 i ciesz się mocą obrazu OLED.

Tylko teraz masz wyjątkową okazję zyskać tak dużo kupują TV LG! 3 miesiące dostępu do Apple TV+ oraz 10 voucherów 4K do Rakuten TV.

3 miesiące dostępu do Apple TV+

Oglądaj najlepsze światowe kino. Nagradzane, oryginalne programy, filmy i dokumenty w zasięgu ręki bez wychodzenia z domu. Wszystko to dostępne na ekranie telewizora LG. Co miesiąc nowe tytuły Apple Original. Bezpłatnie wypróbuj przez 3 miesiące!

Vouchery Rakuten TV 4K dla Ciebie

Najnowsze wysokobudżetowe produkcje w rozdzielczości 4K. Kino bez wychodzenia z domu? Tak to możliwe - odbierz 10 voucherów na wypożyczenie filmu do Rakuten TV za zakup dowolnego, nowego telewizora LG OLED. 

Technologia OLED

Warto pamiętać, że nadal najważniejszy w tym zestawieniu korzyści jest sam telewizor i jakoś jaką zyskujesz decydując się na zakup LG OLED. sprawia, że jest to tak wyjątkowe rozwiązanie? Odpowiedzią są „samoświecące piksele”. Jest to technologia niezależnego zaświecania i gaszenia pojedynczych pikseli, dzięki czemu tworzą idealną czerń i głęboki kontrast. Nowe matryce zostały wyposażone w dodatkową warstwę mocniejszego materiału emisyjnego, który dostraja długość fal światła. To z kolei zwiększa efektywność i poprawia jasność przy takiej samej ilości wpadającego światła. Wykorzystanie technologii OLED daje również możliwość tworzenia ultrasmukłych telewizorów o niedoścignionej jakości obrazu. W przeciwieństwie do LED nie ma konieczności podświetlania czy dodawania kolejnych warstw ekranu.

Jeszcze więcej korzyści z LG

Pamiętaj, że równocześnie trwają promocje w ramach których możesz zgarnąć słuchawki LG Tone Free lub soundbar aż 30% taniej.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 19:14
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.