Udostępnij
Skomentuj

Logitech G435 – już dostępne!

Logitech G435 to pierwszy zestaw słuchawkowy z łącznością LIGHTSPEED i Bluetooth, zapewniający większą swobodę gry na wielu urządzeniach.

Słuchawki Logitech G435 kierowane są przede wszystkim do graczy szukających wygodnych, designerskich sprzętów, które zapewnią wysoką jakość dźwięku i rozmów sieciowych.

Słuchawki Logitech G435 – dane techniczne

Sprzęt wyróżnia się obsługą łączności przewodowej i bezprzewodowej. Producent zwraca uwagę na niewielką wagą, a także parametry techniczne, które mają umożliwić poznanie wszystkich niuansów oprawy dźwiękowej ogrywanej produkcji. Czy spełniają te kryteria? Sprawdź poniższą specyfikację!

  • Łączność – Bluetooth lub USB 2.0 (odłączany kabel)
  • Pasmo przenoszenia – 20 – 20 000 Hz
  • Membrany – 40 mm
  • Impedancja – 45 ohm
  • Czułość – 1 dB SPL/mW
  • Zasięg pracy bezprzewodowej – do 10 metrów
  • Maksymalny czas pracy – do 18 godzin
  • Port ładowania – USB-C
  • Wymiary – 163 x 170 x 71 mm
  • Waga – 165 g

Powyższe parametry potwierdzają, że mamy do czynienia ze słuchawkami bardzo lekkimi, które nie generują nadmiernego obciążenia nawet podczas długich sesji z grą. Jest to jeden z najlżejszych zestawów bezprzewodowych. Składając w naszym sklepie zamówienie przedpremierowe, otrzymasz za darmo dedykowane naklejki.

 

Spory zasięg i stabilna łączność słuchawek Logitech G435

Implementacja najnowszych technologii bezprzewodowych przełożyła się na łączność klasy gamingowej. Oznacza to bardzo stabilną pracę, a także minimalne opóźnienie. Dzięki temu bez przeszkód możesz rywalizować w rozgrywce online.

Na uwagę zasługuje również spory zasięg słuchawek i czas pracy wynoszący nawet 18 godzin bez konieczności ładowania. Zamontowanie portu USB-C sprawia natomiast, że uzupełnianie energii trwa w ich przypadku znacznie której, niż w przypadku wielu starszych modeli.

 

Logitech G435 – jakość dźwięku

Wygodna praca bezprzewodowa i niewielka waga sprzętu to nie wszystko. Słuchawki mają zagwarantować świetne doznania podczas gry. Za to odpowiedzialne są natomiast membrany o średnicy 40 mm, a także obsługa technologii Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech oraz Windows Sonic. Oznacza to, że świetnie sprawdzą się po podłączeniu nie tylko do komputerów, ale również do konsoli PlayStation 5.

Model Logitech G435 wyposażony jest ponadto w mikrofony z certyfikatem Discord, które zapewniają przesył czystego dźwięku bez szumów w tle. Wysoka jakość wykonania przekłada się na wysoką wytrzymałość mechaniczną. Słuchawki są bardzo lekkie, wygodne i łatwe w obsłudze.

Udostępnij
4,3
6 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Test tych słuchawek, możecie oglądnąć na moim kanale - VideoBlogTech. Całkiem niezłe, uniwersalne słuchawki , ultralekkie i wygodne.