Udostępnij
Skomentuj

Lody Willisch i zestawy wakacyjne przy zakupie urządzeń MSI

Od 19 lipca trwa promocja, w ramach której na nabywców wybranych sprzętów marki MSI czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 19 lipca do 15 sierpnia 2021 roku dokonaj zakupu jednego z urządzeń MSI objętych akcją (ich opis znajdziesz poniżej). Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt – podaj między innymi swoje dane, a także prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Masz na to czas do 22 sierpnia 2021 roku.
step-mark-icon 3
Jeśli zgłoszenie zostanie przyjęte, otrzymasz nagrodę – jest ona zależna od modelu zakupionego sprzętu. Do zgarnięcia są między innymi lody marki Willisch (18 kubeczków), a także zestawy wakacyjne MSI, składające się na przykład z parawanów, leżaków, koców i ręczników.

 

UWAGA! Promocja trwa do 15 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasu darmowych nagród.

 

Urządzenia MSI objęte promocją

 

 

Akcja jest bardzo szeroka i dotyczy sprzętów z różnych kategorii. Mowa tutaj o monitorach, obudowach, płytach głównych, a także rozmaitych akcesoriach MSI. Do każdej grupy produktów przypisana została inna nagroda. Sprawdź, na co możesz się zdecydować i co zyskasz po wysłaniu zgłoszenia.

  • Monitory MSI – producent zdecydował się na objęcie promocją modeli z serii MSI Optix, Oculux, Creator, MPG i Prestige. Coś dla siebie znajdą tu więc gracze, klienci biznesowi, jak również projektanci. Po poprawnej weryfikacji sprzętu otrzymać możesz zestaw lodów dla gracza, składającego się z aż 18 kubków marki Willisch. Co ważne, w zależności od zakupionego sprzętu, zyskasz 2 lub 4 takie zestawy.
  • Obudowy MSI – mowa tu o poszczególnych wersjach konstrukcji MAG Vampiric oraz MAG Forge, wykonywanych z materiałów wysokiej jakości. Podobnie jak w przypadku monitorów, uzyskać można zestawy lodów Willisch. 
  • Płyty główne MSI – wyposażone zostały w chipsety AMD B550, które są kompatybilne z procesorami z serii AMD Ryzen (także z tymi najnowszej generacji). Pozwalają więc poskładać wydajną maszynę gamingową, biznesową czy też dostosowaną do wymagań stawianych przez najbardziej rozbudowane programy specjalistyczne. Po zakupie płyty i jej rejestracji, otrzymasz wybrany zestaw wakacyjny MSI. Składać może się on z parawanu, leżaka, koca lub ręcznika.
  • Akcesoria komputerowe MSI – w ich skład wchodzą między innymi wysokiej jakości słuchawki przewodowe, podstawki na słuchawki, jak również klawiatury firmy MSI. Do tej kategorii przypisane zostały nagrody w postaci zestawów lodów Willisch.

 

Przypominamy, że promocja trwa do 15 sierpnia 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród. Żeby wziąć w niej udział, należy zakupić jeden z wymienionych sprzętów, a następnie dokonać właściwej rejestracji.

 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:18
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.