Udostępnij
Skomentuj

Listwa Modern LED LUX przy zakupie wybranych produktów MSI

Do końca czerwca masz szansą zgarnąć za darmo nowoczesną listwę oświetleniową Modern LED LUX.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 9 do 30 września 2021 roku kup jeden ze wskazanych urządzeń MSI (ich opis znajdziesz niżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę MSI Member Center i zarejestruj sprzęt – podaj swoje dane, a także prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz naklejek z numerem seryjnym. Paragon lub faktura musi zostać wystawiona w dniach od 1 do 30 września.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo listwę oświetleniową Modern LED LUX Screen Light Bar.

Okaże się ona doskonałym wyborem do tego, aby udekorować swoje stanowisko do pracy, nauki bądź grania. Wyróżnia się również bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Obsługa komputera stanie się więc jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

Monitory MSI biorące udział w promocji

 

Żeby zdobyć nagrodę, należy kupić sprzęt z jednej z czterech kategorii produktowych. Kierowane są one przede wszystkim do osób szukających nowoczesnych urządzeń do pracy i nauki. Sprawdź, na co możesz się zdecydować i wybierz coś dla siebie.

  • Monitory MSI. Akcją objęte zostały modele z serii Modern, Prestige oraz Creator. W pierwszym przypadku mowa jest o monitorach uniwersalnych, zróżnicowanych pod względem przekątnej obrazu, jak również obsługiwanych rozdzielczości. Ich parametry okażą się wystarczające do obsługi programów biurowych i multimedialnych. Sprawdzą się więc nie tylko w pracy, ale też w domu.

 

Seria Prestige zawiera natomiast sprzęty dla specjalistów, czego dobrym przykładem jest monitor Prestige PS341WU. Przekątna ekranu wynosząca aż 34 cale i obsługiwana rozdzielczość na poziomie 5120 x 2160 sprawia, że jest to urządzenie dla najbardziej wymagających. Podobnie jak monitory MSI Creator, które powinny przypaść do gustu osobom pracującym w programach graficznych i projektowych.

 

Zestawy MSI biorące udział w promocji

 

Składają się z komputerów i monitorów z serii MSI PRO. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby złożyć bardzo wydajny sprzęt, który pozwoli na korzystanie z potencjału wielu rozbudowanych programów i narzędzi – zwłaszcza tych wymagających zwiększonej mocy obliczeniowej. Zestaw obejmuje jeden z wybranych komputerów PC z serii MSI Cubi 5 + wybrany monitor

 

 

Przypominamy, że promocja trwa do 30 września 2021 roku. Żeby zdobyć nagrodę w postaci listwy oświetleniowej Modern LED LUX, należy wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem lub skanem dowodu zakupu i naklejki z numerem seryjnym jednego z urządzeń biorących udział w akcji.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:10
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.