Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Łatwiejsze porządki z produktami Vileda

Jeśli szukasz akcesoriów oraz sprzętów, które zdecydowanie skrócą i uprzyjemnią domowe porządki, firma Vileda ma coś dla Ciebie!

Oferta firmy Vileda jest bardzo szeroka. Odpowiada ona różnym wymaganiom, związanym z praniem, prasowaniem, myciem podłóg i okien, zamiataniem podłóg, a także z wieloma innymi czynnościami.

Suszarka Vileda Infinity Flex – nowy wymiar suszenia 

Obrusy na stół, firanki, zasłony, pościel, ręczniki czy ubrania  – obecnie w naszych domach pralka pracuje praktycznie cały czas. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy przychodzi do rozwieszenia prania. Niezbędna jest spora przestrzeń, która pozwoli równomiernie wysuszyć pranie, bez konieczności używania w tym celu każdego kaloryfera, drzwi i mebli w domu lub mieszkaniu.

Z pomocą przychodzi innowacyjna suszarka Vileda Infinity Flex, przygotowana do zadań specjalnych. Jej największą zaletą jest regulowana szerokość. Jeśli prania nie jest dużo, możesz korzystać z niej tak, jak ze „zwykłej” suszarki. Gdy jednak zapotrzebowanie się zwiększy i z pralki wyciągniesz obrusy, pościel, ręczniki oraz inne, duże rzeczy, w łatwy sposób ją rozszerzysz – umożliwiają to teleskopowe linki. Ich długość po pełnym rozłożeniu wynosi aż 2 metry, co przekłada się na aż 30 metrów powierzchni suszenia! Nie jest to jednak jedyna zaleta suszarki Vileda Infinity Flex. Przygotowana została w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania – bez względu na częstotliwość korzystania z pralki.Spośród jej atutów trzeba wymienić jeszcze:

  • podwyższony stelaż – w połączeniu z wyższymi skrzydłami pozwala na wygodne zawieszenie szczególnie długiego prania,
  • stabilną konstrukcję, od razu gotową do użycia,
  • grubsze linki o 40%, co przekłada się na mniej zagnieceń (łatwiejsze prasowanie),
  • super mobilność, dzięki kółkom zamontowanym na nogach,
  • dodatkowe wyposażenie – mowa tu o wieszaku na drobną bieliznę, a także o blokadzie skrzydeł, która chroni przed przypadkowym złożeniem.

Suszarka XXL Vileda Infinity Flex łączy zalety standardowych konstrukcji, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, z możliwością łatwego rozłożenia w przypadku większego prania. Świetnie sprawdzi się więc przed świętami, jak również w pozostałych miesiącach roku.

 

Suszarka na pranie Vileda Flex 304cm

189,97 zł


Łatwiejsze mycie podłóg z mopami Vileda

Oferta producenta to nie tylko nowoczesne suszarki na pranie. Firma znana jest ponadto z dostarczania na rynek niezwykle wygodnych w użyciu sprzętów do sprzątania podłóg. Nowoczesne mopy Vileda zdecydowanie przyspieszają sprzątanie, bez względu na rodzaj zabrudzeń. Na jakie sprzęty warto się zdecydować? Zwróć szczególną uwagę na te wskazane poniżej.

  • Vileda Mop 1-2 Spray MAX BOXmop został wyposażony w obrotową głowicę oraz spryskiwacz. Dwustronna nakładka, umożliwia czyszczenie dwa razy większej powierzchni niż standardowy mop ze spryskiwaczem. Obrotowa głowica mopa pozwala na błyskawiczne odwrócenie nakładki czyszczącej i dalsze sprzątanie, podczas gdy inne mopy, wyposażone w jednostronną nakładkę, wymagają już jej wymiany bądź czyszczenia. Zestaw MAX BOX świetnie nadaje się do każdego rodzaju podłóg.
  • Vileda Turbo 3w1zestaw składający się z trzech elementów: wiaderka z wygodnym uchwytem, mopa, który usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody (zastosowana technologia łączy zalety mopów płaskich i sznurkowych) i wyciskacza.

 

Produkty do sprzątania marki Vileda

Masz już innowacyjną suszarkę na pranie i zestaw mopujący. Co jeszcze sprawdzi się przed świętami a także podczas codziennych porządków? W ofercie firmy Vileda znajdziesz o wiele więcej akcesoriów i sprzętów do sprzątania. Będą to między innymi miotły i zmiotki, wygodne w użyciu myjki do okien (sporą popularnością cieszy się na przykład model akumulatorowy Vileda Windomatic Power 153230), zestawy gąbek i ścierek, nowoczesne mopy parowe, a nawet odkurzacze pionowe – takie jak Vileda JetClean, który nie tylko odkurza, ale też myje i suszy podłogi.

Takie wyposażenie sprawi, że świąteczne (i nie tylko!) porządki okażą się łatwiejsze i przyjemniejsze. Wszystkim zajmiesz się bowiem z użyciem najlepszych, dedykowanych sprzętów.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.