Udostępnij
Skomentuj

Kup sprzęt MSI i odbierz zwrot gotówki nawet do 640 zł

Do końca listopada możesz liczyć na cashback po zakupie wybranych urządzeń od MSI. Sprawdź, na co warto się zdecydować.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 4 października do 30 listopada 2021 roku kup jeden (lub kilka) z produktów objętych akcją i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Zarejestruj sprzęt na stronie internetowej promocji – wypełnij formularz, a także prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu.
step-mark-icon 3
Jeśli zgłoszenie zostanie przyjęte, otrzymasz zwrot gotówki w wysokości przypisanej do zakupionego przez Ciebie urządzenia.

 

Cashback przy zakupie produktów MSI

 

Akcją zostały objęte płyty główne, zestawy chłodzenia, wentylatory, zasilacze, obudowy PC, jak również fotele gamingowe. Jest w czym wybierać – zwłaszcza że wysokość zwrotu wynieść może od 45 zł do nawet 640 zł. 

  • Płyty główne MSI. Do wyboru są produkty z chipsetem Intel Z590 B560. Pozwalają one na montaż bardzo wydajnych podzespołów, gwarantujących bezproblemową obsługę nowych gier i szczególnie wymagających programów projektowych. Co ważne, Twój zwrot może być jeszcze wyższy (nawet do 640 zł), jeśli do płyty dodasz jeden ze wskazanych procesorów Intela 10. lub 11. generacji.
  • Systemy chłodzenia wodą MSI. Akcją objęte zostały komponenty z serii MSI CoreLiquid, które zapewniają nie tylko utrzymanie niskich temperatur, ale również atrakcyjne efekty świetlne. W zależności od wybranego modelu, otrzymasz cashback w wysokości od 45 do 135 zł.
  • Wentylatory MSI. Zwrot 45 zł możesz uzyskać po zakupie i rejestracji modelu MEG SILENT GALE P12, który charakteryzuje się bardzo cichym działaniem, a także łopatkami wykonanymi z ciekłokrystalicznego polimeru.
  • Zasilacze MSI. Podzielić należy je na dwie kategorie. Cashback wyniesie 45 zł, jeśli zdecydujesz się na zakup modeli MSI MAG A550BN, A650BN lub A650GF. Kwotę 90 zł otrzymasz w przypadku wyboru zasilacza MSI MPG A750GF lub A850GF.
  • Obudowy MSI. Wybór w tej kategorii jest bardzo szeroki, dlatego możesz liczyć na swobodne dostosowanie konstrukcji pod względem sposobu wykonania i wymiarów. W akcji biorą udział modele z serii MSI Sekira, Gungnir, Velox, Quietude oraz Vampiric.
  • Fotele gamingowe MSI. Caschback przyznawany jest za wybrane produkty z serii MSI MAG. To fotele gwarantujące skuteczne podparcie kręgosłupa za sprawą dodatkowych poduszek, a także przemyślanej konstrukcji. Wysokość zwrotu wynieść może od 135 zł do nawet 230 zł.

 

Promocja "Black Friday – cashback” trwa od 4 października do 30 listopada 2021 roku. Żeby wziąć w niej udział, należy nie tylko zakupić jeden ze wskazanych produktów, ale również zarejestrować go na stronie internetowej akcji.

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)