Udostępnij
Skomentuj

Kup projektor LG PF50KS w zestawie z pilotem RTV LG Magic Motion

Tylko teraz masz możliwość zakupienia projektora LG PF50KS LED w zestawie z nowoczesny pilotem.

W ofercie pojawiła się wyjątkowa okazja. Już teraz istnieje możliwość zakupu projektora LG PF50KS LED wraz z pilotem LG Magic Motion, który poszerza funkcjonalność sprzętu.

Mobilny projektor LG PF50KS LED

Promocją objęty został nowoczesny sprzęt, który pozwala na wyświetlanie wszystkich materiałów multimedialnych, zapewniając przy tym wysoką jakość generowanego obrazu. Projektor LG PF50KS LED otrzymał system DLP i lampę LED. Obsługuje on rozdzielczość Full HD, a jego maksymalna jasność wynosi 600 lm.

Co jednak najważniejsze, sprzęt korzysta również z wbudowanej baterii, dzięki której możesz uruchomić go w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania go do zasilania. Do tego należy dodać system smart TV WebOS 3.5 gwarantujący dostęp do wielu aplikacji streamingowych, a także obsługę łączności Bluetooth oraz Wi-Fi, co umożliwia sterowanie projektorem z poziomu urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów).

Obecnie wraz z projektorem otrzymujesz nowoczesny pilot RTV LG Magic Motion czarny (AN-MR20GA), który zdecydowanie ułatwia wykorzystanie wszystkich opcji urządzenia. 

Uwaga!

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:13
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.