Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup produkty MSI i odbierz atrakcyjne nagrody

W ramach promocji świątecznej po zakupie wybranych monitorów, komputerów i podzespołów MSI możesz zgarnąć ciekawe gratisy lub zwrot gotówki!

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W terminie od 1 do 31 grudnia kup jeden z produktów MSI biorących udział w akcji – są to monitory dla graczy, desktopy, komputery dla twórców i klientów biznesowych, jak również podzespoły komputerowe. Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt lub sprzęty – wypełnij formularz, a także prześlij dowód zakupu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na stronie.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz nagrodę przypisaną do zakupionego przez Ciebie urządzenia. Może być to kod do serwisu Steam o wartości do 200 dolarów, listwa świetlna LED LUX LIGHT, dostęp do aplikacji fitnesowej Chrisa Hemswortha lub zwrot części wydanej gotówki.

 

Produkty objęte akcją promocyjną zostały podzielone na trzy kategorie: Solution, Commercial i Customization. Do każdej z nich zostały przypisane inne nagrody.

 

Wybierz swój sprzęt MSI i odbierz świąteczny prezent

 

Cała promocja wydaje się bardzo rozbudowana, dlatego warto dokładniej przyjrzeć się wspomnianym kategoriom i sprawdzić, z jakich urządzeń się składają i do jakich nagród zapewniają dostęp.

  • Seria Solution. Po zakupie tych produktów i przeprowadzeniu prawidłowej rejestracji, otrzymasz kod zasilający portfel Steam – platformy z grami PC. W zależności od wybranego modelu urządzenia, wartość kodu może wynieść od 20 do nawet 200 dolarów.

Seria składa się z gamingowych monitorów i desktopów, dlatego jest w czym wybierać. Jeśli chodzi o ekrany, możesz zdecydować się na modele z linii MSI Optix oraz MPG. Wśród nich znajduje się między innymi monitor MSI Optix MPG341CQR i MSI MPG ARTYMIS 343CQR z zakrzywionymi ekranami.

 

Jeśli zaś chodzi o gamingowe desktopy, firma MSI promuje modele z linii MEG, MPG i MAG. Jednym z nich jest komputer MSI MPG Trident AS 11TD-2009EU z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3070.

  • Seria Commercial. W tym przypadku nagrodą za wypełnienie warunków promocji jest listwa świetlna LED LUX LIGHT o wartości rynkowej 69,99 dolarów, a także dostęp do popularnej aplikacji fitnessowej Chrisa Hemswortha. Żeby otrzymać taki prezent, należy zakupić jeden z monitorów z linii MSI Modern, Creator, Prestige lub Summit, komputer All-In-One MSI Modern lub PRO, desktop MSI Creator bądź też zestaw monitor + PC z linii PRO.
  • Seria Customization. Nagroda dotyczy zwrotu części wydanej gotówki. Cashback otrzymasz po zakupie wybranych płyt głównych, systemów chłodzenia, zasilaczy, obudów komputerowych i gamingowych foteli. Wybór jest bardzo szeroki.

Przypominamy, że promocja trwa od 1 do 31 grudnia. Żeby wziąć w niej udział i otrzymać nagrodę, należy zakupić przynajmniej jeden ze wskazanych produktów, a następnie dokonać jego prawidłowej rejestracji.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:57
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.