Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup płytę główną MSI B550 i otrzymaj zwrot pieniędzy

Do końca czerwca, przy zakupie wybranych płyt głównych lub chłodzenia MSI, możesz otrzymać zwrot części środków.

Jak skorzystać z cashbacku MSI?
step-mark-icon 1
W okresie od 7 do 30 czerwca kup wybrane płyty główne MSI z chipsetem AMD B550 bądź chłodzenie z serii MAG i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj sprzęt. Podaj swoje dane, a także prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz zwrot części środków – wysokość cashbacku jest zależna od kupionego modelu sprzętu.
step-mark-icon 4
UWAGA! Otrzymasz dodatkowy zwrot, jeśli zakupisz i zarejestrujesz zarówno płytę główną, jak i chłodzenie MSI.
 

Płyty główne i chłodzenie MSI – wybierz swój model

Promocją objętych zostało kilkanaście nowoczesnych produktów, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz zdecydować się na jedną z płyt głównych z chipsetem AMD B550 (obsługa między innymi procesorów AMD Ryzen 5000), chłodzenie MSI MAG lub oba produkty. W każdej konfiguracji otrzymasz zwrot części wydanych środków.

  • Płyty główne MSI B550akcją objęte zostały przede wszystkim modele gamingowe, które umożliwiają montaż wielu super wydajnych podzespołów, które gwarantują obsługę najnowszych gier z segmentu AAA.

    Jednym z nich może okazać się procesor AMD Ryzen 5000, zapewniający spora liczbę fizycznych i wysoką częstotliwość taktowania. To oczywiście nie wszystko, ponieważ nowe płyty główne MSI wyróżniają się obsługą najnowszych systemów łączności i wielu złączy oraz portów. Pozwalają więc na stworzenie wydajnej maszyny – do gier i nie tylko.
  • Chłodzenie MSI cashback otrzwidget.morele.net/ymasz również przy zakupie jednego z zestawów chłodzenia MSI MPG CORELIQUID. Promocją objętych zostało 5 produktów, zróżnicowanych pod względem liczby wentylatorów (dwa lub trzy, a także średnicy chłodnicy (240, 280 lub 360 mm).

Uwaga!

Przypominamy, że w przypadku jednoczesnego zakupu wybranej płyty głównej i chłodzenia, wartość zwrotu zwiększa się. Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.