Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup płytę główną marki Asus i odbierz bilet do Cinema City

W ramach najnowszej promocji na nabywców wybranych płyt głównych firmy Asus czekają darmowe bilet do kina. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Akcja trwa do 30 października 2021 roku. Do tego czasu kup jedną ze wskazanych płyt głównych Asus (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
W terminie od 14 do 19 dni po zakończeniu promocji na adres e-mail użyty podczas zamówienia otrzymasz bilet do kina Cinema City w postaci kodu elektronicznego (w akcji biorą udział osoby, które dokonały zakupu w terminie od 11 do 30 października).
step-mark-icon 3
Uzyskany kod wykorzystaj na stronie Cinema City

 

Płyty główne Asus – wybierz swój model i zyskaj bilet do kina

W akcji biorą udział cztery płyty główne marki Asus, wyróżniające się chipsetem X570. Jest on przystosowany do obsługi procesorów z serii AMD Ryzen najnowszej generacji. Sprawdź, jakie modele są dostępne do zakupu i porównaj ich parametry.

  • Asus ROG CROSSHAIR VIII EXTREMEpłyta korzysta z technologii łączności Wi-Fi 6, narzędzi umożliwiających sprawną optymalizację, a także systemu dźwięku SupremeFX. Do tego dochodzi system RAMCache III, który współpracuje z dyskami SSD NVM Express – takie połączenie znacznie przyspiesza ładowanie gier.
  • Asus ROG STRIX X570-E GAMING WIFI IImodel stworzony dla graczy, którym zależy nie tylko na montażu najnowszych i najmocniejszych podzespołów, ale też na efektywnym chłodzeniu oraz szybkiej łączności sieciowej.
  • Asus ProArt X570-CREATOR WIFIpłyta główna w formacie ATX stworzona głównie dla twórców. Wbudowane porty Thunderbolt 4 USB-C zapewniają przepustowość niezbędną do wykorzystania najszybszych dysków twardych, a także bezproblemową obsługę wyświetlaczy 4K.

 

Po zakupie jednej z przedstawionych płyt głównych, na adres e-mail otrzymasz bilet do Cinema City w formie kodu elektronicznego. Przypominamy, że promocja trwa do 30 października 2021 roku.

Udostępnij
1,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 19:27
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.