Udostępnij
Skomentuj

Kup odkurzacz marki Bosch z możliwością zwrotu do 30 dni

W ramach promocji „Satysfakcja gwarantowana” możesz zakupić wybrany odkurzacz marki Bosch i testować go przez 30 dni. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu go zwrócisz.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 30 listopada 2021 roku kup jeden z odkurzaczy Bosch biorących udział w promocji (ich opis znajdziesz poniżej). Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura), a także oryginalne opakowanie.
step-mark-icon 2
Testuj urządzenie przez 30 dni kalendarzowych.
step-mark-icon 3
Jeśli odkurzacz nie przypadnie Ci do gustu, możesz go zwrócić na dwa sposoby – osobiście lub przesyłką (pocztową bądź kurierską). Konieczne jest dostarczenie również stosownego oświadczenia o zwrocie produktu.
step-mark-icon4
Odkurzacz musi być w pełni sprawny i nieuszkodzony. Potrzebne jest też oryginalne opakowanie, dowód zakupu, a także wszystkie elementy wchodzące w skład zakupionego zestawu.

Odkurzacze Bosch biorące udział w akcji „Satysfakcja gwarantowana”

 

W sklepie Morele.net znajdziesz urządzenia, które możesz zakupić w ramach trwającej promocji. Są to modele z serii 4, 6 oraz 8. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model dla siebie.

Odkurzacze workowe Bosch

Za sprawą dostępnej oferty w łatwy sposób wybierzesz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Potrzebujesz sprzętu, w którym zmieści się duży, pojemny worek, na przykład 5-litrowy? Pod tym względem świetnie sprawdza się odkurzacz Bosch BGB8PET1To oczywiście nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na obsługiwane technologie, funkcje i dołączone wyposażenie. Model ten korzysta z wydajnej turboszczotki AirTurbo Plus, która z łatwością usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia i jest szczególnie polecany dla właścicieli zwierząt domowych. Promocją objęty został również odkurzacz  Bosch BGLS4HYG2 z obsługą worków antyzapachowych AirFresh. Gwarantuje najwyższą jakość filtracji, dlatego okaże się doskonałym wyborem dla alergików. Kolejny model z filtrem antyalergicznym to Bosch BGL6FAM1. Wyposażony został w specjalny system wyłapywania małych elementów a także zintegrowaną szczotkę ułatwiającą sprzątanie zakamarków. Spośród odkurzaczy workowych można zdecydować się również na Bosch BGLS48X320 oraz Bosch BGBS4PET1. 

 Odkurzacze bezworkowe Bosch

Jeśli wolisz urządzenia zbierające zanieczyszczania do wyjmowanych zbiorników, także znajdziesz coś dla siebie. W ramach akcji zakupić możesz bowiem odkurzacz Bosch BGS41FAM, który wyróżnia się bardzo prostą i wygodną obsługą. Obsługuje on system regulacji mocy ssania i automatyczny zwijacza przewodu (jego długość wynosi 10 m). Do tego dochodzi niski poziom hałasu na poziomie 69 dB.

Odkurzacz Bosch BGS41FAM

970,90 zł

Przypominamy, że promocja obowiązuje do 30 listopada 2021 roku. Żeby wziąć w niej, należy zakupić jeden ze wskazanych odkurzaczy marki Bosch. W przeciągu 30 dni od daty zakupu istnieje możliwość jego zwrotu i odzyskania wydanych pieniędzy. Całość musi odbyć się zgodnie z wymaganiami wskazanymi przez producenta.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)