Udostępnij
Skomentuj

Kup odkurzacz Bosch Aqua Wash&Clean i odbierz nagrody

Do końca września, przy zakupie wybranych urządzeń marki Bosch, możesz otrzymać przydatne akcesoria. Sprawdź, jakie dokładnie.

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 30 września 2021 roku kup jeden z odkurzaczy marki Bosch objętych promocją (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową programu MyBosch i zarejestruj nowe konto użytkownika. Przejdź do zakładki „Moje urządzenia” i zarejestruj zakupiony odkurzacz. W ten sposób zyskasz dostęp do promocji.
step-mark-icon 3
Kliknij w napis „Weź udział w akcji” i wypełnij formularz rejestracyjnym, w którym podasz między innymi niezbędne dane, a także prześlesz skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz tabliczki znamionowej odkurzacza. Masz na to czas do 7 października 2021 roku – co ważne, przyjmowane są odkurzacze zakupione w okresie od 26 lipca do 30 września.
step-mark-icon 4
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo zestaw detergentów marki Bosch do prania dywanów i tapicerki oraz zestaw worków do kupionego odkurzacza z serii Aqua Wash&Clean.

 

Odkurzacze Bosch Aqua Wash&Clean – wybierz swój model

 

Wymienione powyżej nagrody czekają na nabywców urządzeń objętych promocją. Mowa tu o odkurzaczach wodnych, bezworkowych i wrokowych z serii Aqua Wash&Clean. Gwarantują one efektywne, proste sprzątanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Sprawdź, na co możesz się zdecydować.

Odkurzacze Wodne

  • Bosch BWD41740odkurzacz wodny, który zapewnia dostęp do wielu przydatnych opcji oraz ułatwień. Spośród nich wymienić należy przede wszystkim funkcje prania i pracy na mokro, prostą regulację mocy ssania, jak również automatyczny zwijacz przewodu.
  • Bosch BWD421PETsprzęt wodny wyróżniający się dużą mocą (2100 W), dzięki której usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń przestanie być problemem. To profesjonalny sprzęt pracujący w dwóch trybach (na sucho i na mokro), a także zapewniający dostęp do bardzo rozbudowanych funkcji. Świetnie sprawdza się podczas usuwania rozlanych płynów.

  • Bosch BWD421PRO – świetnie nadaje się do sprzątania dywanów, tapicerek, podłóg i wielu innych nawierzchni. Technologia wodna umożliwia dokładne usunięcie zabrudzeń, jak również wypranie wybranych materiałów. Rozbudowany zestaw akcesoriów dodatkowo ułatwia zadanie, pozwala też dostosować pracę sprzętu do specyfiki pomieszczenia.

 

Odkurzacze Workowe i Bezworkowe

  • Bosch BWD41720 – model bezworkowy o sporej mocy wynoszącej 1700 W. Pojemność zbiornika wynos z kolei 5 l, co zapewnia komfortowe sprzątanie w domu lub mieszkaniu. Odkurzacz świetnie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i mokrymi zabrudzeniami. Co więcej, obsługuje on funkcję prania przy użyciu specjalnych końcówek. 
  • Bosch BWD421POWodkurzacz zapewnia dostęp do wielu końcówek, które pozwalają na łatwe dostosowanie jego pracy w zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na turboszczotkę. Do tego dochodzi filtr HEPA usuwający 99,95% cząsteczek kurzu i bakterii, a także łatwy w obsłudze, pojemny zbiornik (5 l) na wodę.

Przypominamy, że promocja trwa do 30 września 2021 roku lub wyczerpania puli nagród. Po zakupie sprzętu i wysłaniu zgłoszenia, możesz otrzymać zestaw akcesoriów w postaci detergentów Bosch do prania tapicerki i dywanów oraz worków do odkurzacza.

 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)