Udostępnij
Skomentuj

Kup monitor MSI i odbierz voucher do Netflixa

W ramach najnowszej promocji MSI możesz zyskać darmowy voucher do serwisu Netflix o wartości 150 lub 200 zł. Sprawdź, co musisz zrobić

Akcja dotyczy wybranych monitorów z serii MSI Optix. Po ich zakupie i rejestracji, na Twój adres e-mail zostanie przesłany voucher w postaci kodu aktywacyjnego. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby zakupić nowy sprzęt, a także zyskać kilka miesięcy abonamentu w gratisie.

 

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W terminie do 30 lipca 2021 roku kup monitor MSI objęty akcją promocyjną (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
W przeciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia prześlij zgłoszenie na adres [email protected], zatytułowane "Monitor MSI - odbiór vouchera netflix".
step-mark-icon 3
Zgłoszenie powinno zawierać numer zamówienia, imię i nazwisko osoby uprawnionej do odebrania nagrody, adres e-mail do wysyłki nagrody, numer kontaktowy, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji (wzór znajduje się poniżej).
step-mark-icon 4
W przeciągu 45 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, na wskazany adres e-mail otrzymasz voucher promocyjny na abonament Netflix o wartości 150 zł lub 200 zł.

 

 

Monitory MSI Optix – wybierz swój model

 

Promocja obejmuje urządzenia kierowane do graczy. Wyróżniają się one więc parametrami gwarantującymi wysoką jakość i płynności generowanego obrazu. Co ważne, wartość vouchera jest zależna od rodzaju zakupionego sprzętu.

200 zł czeka na nabywców monitora MSI Optix MAG274QRF-QD, wyposażonego w 27-calową matrycę IPS z obsługą rozdzielczości WQHD i częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz. Do tego dochodzi aż 8 monitorów, po zakupie których otrzymasz voucher o wartości 150 zł. 

Wśród nich także znajdują się modele przystosowane specjalnie do potrzeb graczy. Wśród nich znaleźć można między innymi takie urządzenia jak MSI Optix MAG321CURV z przekątną ekranu 31,5 cali i obsługą rozdzielczości 4K UHD, MSI Optix G32C4 z matrycą VA czy też MSI Optix MAG272CQR, czyli monitor pracujący wraz z technologią Anti-Flicker, która skutecznie chroni wzrok.

Trwająca akcja promocyjna pozwala więc na swobodny dobór wysokiej klasy monitorów. Pry ich zakupie możesz jednocześnie zyskać voucher do serwisu Netflix, o wartości 150 lub 200 zł.

 

Voucher Netflix

 

Netflix to usługa, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty filmów, seriali oraz innych produkcji filmowych. Materiały możesz oglądać na dowolnym urządzeniu połączonym z internetem i mającym zainstalowaną aplikację Netflix, takim jak: telewizor Smart TV, konsola, odtwarzacz multimedialny, dekoder, smartfon czy tablet. Z serwisu Netflix możesz także korzystać w przeglądarce internetowej na komputerze.

Jak działa voucher?
Voucher można użyć do opłacenia abonamentu Netflix. Można go też wręczyć znajomym, rodzinie albo innym osobom. Vouchery nie tracą ważności, są bezterminowe. W zależności od wybranego pakietu opłacisz nowe konto w Netflixie nawet do 4 miesięcy!

 

Po otrzymaniu vouchera e-mailem:

step-mark-icon 1
Przejdź na stronę netflix.com/redeem
step-mark-icon 2
Wprowadź 11-cyfrowy kod PIN z wiadomości e-mail
 

Pamiętaj!

Akcja promocyjna obowiązuje do 30 lipca 2021 roku. Na wysłanie zgłoszenia masz natomiast 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Promocja nie obowiązuje przy zakupie produktów z oferty marketplace. W promocji bierze udział ograniczona ilość bonów.

Uwaga

 

Oświadczenie o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych powinno brzmieć następująco:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Morele.net sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Fabrycznej 20A, 31-553 Kraków, KRS 0000390511, NIP PL9451972201 w celu udziału w promocji (przesłania nagrody). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia promocji. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected].
Udostępnij
5,0
2 oceny
2 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (2)

W akapicie "Jak działa voucher?" jest napisane "miesiący" a poniżej w ramce "pamiętaj", że akcja obowiązuje od 30 lipca a chyba jednak obowiązuje 'do'.
ja jakimś cudem dostałem 60PLN
Specjalista Morele | 20:28
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.