Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup monitor MSI i odbierz grill elektryczny marki Tefal

Do 23 maja nabywcy wybranych monitorów MSI mogą odebrać darmowy grill elektryczny. Sprawdź urządzenia biorące udział w akcji!

 

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 23 maja 2021 roku kup jeden z wybranych monitorów MSI i zachowaj paragon lub fakturę.
step-mark-icon 2
Zarejestruj sprzęt na stronie promocji, podając między innymi swoje dane, a także przesyłając zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Masz na to czas do 30 maja 2021 roku.
step-mark-icon 3
Jeśli zgłoszenie zostanie rozpatrzone prawidłowo, otrzymasz za darmo grill elektryczny marki Tefal - jego model jest zależny od rodzaju zakupionego monitora.

 

UWAGA! Promocja trwa do 23 maja 2021 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.

 

 

Urządzenia MSI i Tefal objęte promocją

 

Darmowe nagrody czekają na nabywców wybranych monitorów z serii MSI Optix, Creator oraz Prestige. W zależności od konkretnych modeli sprzętów, przysługuje nagroda w postaci jednego z trzech grillów Tefal. 

  • TEFAL GC2050 Minute - urządzenie o mocy 1600W, z płynną regulacją temperatury. Doskonale sprawdzi się do przygotowywania mięs, panini, tostów i wielu innych dań. Żeby otrzymać taką nagrodę, należy kupić wybrany monitor MSI Optix. Lista zawiera aż 9 urządzeń, dlatego jest w czym wybierać. 

 

Znajduje się na niej między innymi model MSI Optix MAG272C z przekątną ekranu wynoszącą 27 cali i obsługą rozdzielczości Full HD. Zakrzywiony wyświetlacz został przygotowany specjalnie dla graczy. Podobnie jak pozostałe monitory z tej serii - na przykład MSI Optix G32C4 z przekątną 31,5 cala i częstotliwością odświeżania obrazu 165 Hz czy też MSI Optix G272 z matrycą IPS o czasie reakcji 1 ms.

 

  • Tefal Supergrill GC450B32 - grill wielofunkcyjny z mocą 2000 W, wyposażony w 4-pozycyjnym termostat. Nieprzywierająca powłoka zagwarantuje wygodne przyrządzanie wielu posiłków. Żeby odebrać ten sprzęt, trzeba zakupić jeden z siedmiu monitorów z serii MSI Optix MAG. Modele te doskonale sprawdzają się w grach, jednak mogą zostać wykorzystane również do obsługi rozmaitych programów graficznych czy projektowych.

 

Spośród urządzeń objętych promocją należy wymienić chociażby monitor MSI Optix MAG272CQR, wyróżniający się obsługą rozdzielczości WQHD, MSI Optix MAG251RX z częstotliwością odświeżania wynosząca aż 240 Hz, a także MSI Optix MAG274QRF, w którym zaimplementowane zostały technologie ochraniające wzrok.

 

  • TEFAL GC7128 OptiGrill+ - w tym przypadku mowa jest o sprzęcie z obsługą aż 6 różnych programów automatycznych. Dzięki temu z łatwością dostosujesz jego pracę do przyrządzanych potraw. Nagroda w postaci grilla trafi do 30 pierwszych osób, które zakupią i zarejestrują jeden z 3 monitorów MSI Optix bądź wybrane modele z serii MSI Artymis, Creator oraz Prestige.

 

Na uwagę zasługuje między innymi model MSI Creator PS321QR, przygotowany dla użytkowników profesjonalnych. Doskonale sprawdzi się on podczas obsługi programów projektowych. Podobnie jak monitor MSI Prestige PS341WU z 34-calową matrycą NanoIPS, która obsługuje rozdzielczość 5120x2160.

 

Przypominamy, że promocja trwa do 23 maja 2021 roku lub wyczerpania limitu nagród. Czas na rejestracje urządzeń masz do 30 maja 2021 roku.

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:41
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.