Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup monitor Gigabyte Aorus FI27Q i odbierz kody do Steam

Już teraz, kupując wybrany monitor marki Gigabyte, możesz otrzymać kody do platformy Steam o wartości 40 euro!

Jak skorzystać z promocji?

Akcja dotyczy monitora Gigabyte Aorus FI27Q - w przypadku jego zakupu, uzyskasz drogą mailową 4 kody o wartości 10 euro każdy, które wykorzystasz na platformie Steam. W ten sposób możesz załadować swój portfel i uzupełnić bibliotekę posiadanych gier o nowe produkcje.

 

Monitor Gigabyte Aorus FI27Q

Urządzenie objęte promocją to 27-calowy monitor, wyposażony w matrycę IPS. Gigabyte Aorus FI27Q zapewnia obsługę rozdzielczości WQHD, a także częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz.

Wszystko to przekłada się na w płynny obraz nawet w najbardziej dynamicznych scenach, dzięki czemu możesz liczyć na wysoki komfort rozgrywki. Monitor wyróżnia się ponadto czasem reakcji wynoszącym zaledwie 1 ms, jak również obsługą wielu przydatnych funkcji, takich jak PIP (obraz w obrazie) i PBP (obraz po obrazie) oraz RGB Fusion 2.0. System ten pozwala na konfigurację wbudowanych diod LED, dzięki czemu nada urządzeniu unikatowego charakteru.

Za jednym zamachem możesz więc zyskać nowoczesny monitor gamingowy, zapewniający wysoką jakość obrazu, a także kody do platformy Steam, które wykorzystasz do zakupu nowych gier.

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:45
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.