Udostępnij
Skomentuj

Kup LEGO Vidiyo. Kręć klipy lub zwróć do 30 dni

Rusza specjalna promocja na zabawki z serii LEGO Vidiyo.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Najwcześniej 24 czerwca kup interesujący Cię zestaw zabawek z LEGO Vidiyo i testuj ich funkcjonalność przez 30 dni.
step-mark-icon 2
Jeśli okażą się nietrafionym wyborem, możesz skorzystać z opcji darmowego zwrotu.
step-mark-icon 3
Wystarczy skontaktować się z nami droga e-mailową. Wyślij wiadomość o chęci zwrotu na adres [email protected], a w odpowiedzi otrzymasz szczegółową instrukcję.

Warto wiedzieć!

Przed zakupem zeskanuj kod, aby sprawdzić kompatybilność swojego urządzenia z aplikacją albo sprawdź na lego.com/pl-pl/service/device-guide.

Zabawki LEGO Vidiyo

Produkty biorące udział w promocji składają się z kreatywnych zestawów, które pozwolą tworzyć własne klipy muzyczne. Wszystko za sprawą klocków i figurek LEGO oraz dedykowanej aplikacji Vidiyo, którą można za darmo pobrać na urządzenia mobilne. Co ważne, jest ona dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS.
Całość stanowi połączenie tradycyjnych klocków LEGO z najnowszą technologią. W jaki sposób powstają klipy muzyczne? Wystarczy zakupić zestaw zabawek z serii Vidiyo, pobrać aplikację, a następnie zeskanować stworzony model. Program umożliwia wybór podkładu muzycznego, dzięki czemu dziecko może pochwalić się swoją kreatywnością.
Zestawy LEGO Vidiyo doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale też na świeżym powietrzu. Całość umożliwia rozwijanie pasji oraz twórcze spędzanie wolnego czasu. Dzięki trwającej promocji można testować je przez 30 dni, a jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możliwy jest ich darmowy zwrot.

Uwaga!

Promocja trwa od 24 czerwca do 31 lipca 2021 roku. Na przetestowanie zakupionego produktu Lego Vidiyo masz 30 dni. W tym czasie możesz dokonać zwrotu zgodnie ze wskazanymi zasadami.

Udostępnij
5,0
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.