Udostępnij
Skomentuj

Kup laptopa MSI i odbierz Power Pack Gaminate

Do 23 lipca można zgarnąć zestaw nagród od Gaminate i MSI. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić.

 

Jak skorzystać z promocji Bohater na dwie zmiany?
step-mark-icon 1
W okresie od 24 czerwca do 23 lipca 2021 roku kup wybrany laptop firmy MSI (spis urządzeń znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt – podaj dane osobowe, a także prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Masz na to czas do 30 lipca 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz nagrodę w postaci zestawu Power Pack Gaminate – jego zawartość jest zależna od zakupionego modelu laptopa.

 

Uwaga! Promocja trwa do 23 lipca 2021 roku lub wyczerpania puli promocyjnych zestawów,

 

Laptopy MSI – kup sprzęt i odbierz nagrodę

 

Urządzenia objęte promocją zostały podzielone na trzy kategorie, do których przypisane zostały trzy zestawy nagród. Sprawdź, co możesz zyskać i jakie laptopy biorą udział w akcji.

 

  • NAGRODA 1. W skład zestawu wchodzą 2 szt. odżywki Power Pack Gaminate, Shaker Gaminate, a także gamingowa myszka MSI M92. Nagroda przyznawana jest nabywcom laptopów MSI z serii GF lub GL, które korzystają z wydajności kart graficznych Nvidia GeForce 1650 oraz 1650 Ti. Wartość zestawu wynosi 300 zł.
  • NAGRODA 2. Poza dwoma sztukami Power Pack Gaminate, możesz otrzymać Shaker Gaminate oraz słuchawki MSI Siberia V2 z maksymalnym pasmem przenoszenia wynoszącym 28 000 Hz. Żeby odebrać zestaw, należy kupić i zarejestrować jeden z laptopów z serii MSI GP76/66 lub GF. Mowa o konfiguracjach napędzanych przez jednostkę GeForce 3060 z doskonałą obsługą technologii Ray Tracingu. Wartość promocyjnego zestawu wynosi 400 zł.
  • NAGRODA 3. Obejmuje dwie sztuki odżywki Power Pack Gaminate, Shaker Gaminate, a także plecak MSI Stealth Trooper dla fanów akcesoriów gamingowych. O nagrodę mogą starać się nabywcy jednego z laptopów z serii MSI Stealth 15 lub GS76/66, które korzystają między innymi z procesorów Intela 11. generacji. Wartość tego zestawu wynosi 500 zł.

 

Przypominamy, że promocja trwa do 23 lipca 2021 roku (przyjmowane są produkty zakupione od 24 czerwca) lub wyczerpania promocyjnych zestawów. Rejestracja sprzętu odbywać się może do 30 lipca 2021 roku.

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:30
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.