Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup laptopa LG Gram z linii 2021 i odbierz zestaw akcesoriów

Rusza specjalna promocja, w ramach której możesz zyskać darmową myszkę oraz etui w wybranym przez Ciebie kolorze. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W okresie od 16 października do 31 grudnia 2021 roku kup dowolny laptop LG Gram z linii 2021 (z wyjątkiem modelu LG Gram 2w1) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Zarejestruj kupiony sprzęt na stronie internetowej promocji – wypełnij formularz i prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu, a także zdjęcie naklejki znamionowej z widocznym numerem seryjnym i produktu. Masz na to czas do 14 stycznia 2022 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo etui oraz bezprzewodową mysz LG MX Anywhere 3 w wybranym kolorze.

Uwaga! Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów darmowych nagród.

 

Laptopy LG Gram 2021 – wybierz swój model

 

Linia LG Gram 2021 zawiera sprzęty wyposażone w najnowsze podzespoły, które gwarantują więcej niż przyzwoitą wydajność. To bardzo uniwersalne modele multimedialne, zapewniające wygodną pracę, naukę i rozrywkę.

Korzystają między innymi z procesorów Intel Core 11. generacji, szybkiej pamięci RAM typu DDR4, a także dysków twardych SSD M.2 PCIe. Do tego dochodzą matryce o wysokim pokryciu kolorów, jak również szereg dodatków w postaci na przykład podświetlanej klawiatury oraz czytnika linii papilarnych.

Po zakupie jednego ze wskazanych laptopów i zarejestrowaniu go na stronie promocji, otrzymasz za darmo praktyczne etui oraz myszkę LG MX Anywhere 3, działającą w trybie bezprzewodowym. Dysponuje sześcioma programowalnymi przyciskami, a także wytrzymałe i szybkie kółko przewiania. Co ważne, waży zaledwie 99 g. Jednocześnie przypominamy, że promocja trwa od 16 października do 31 grudnia 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród. Termin rejestracji zakupionych wcześniej urządzeń mija 14 stycznia 2022 roku.

Udostępnij
0 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Czy te etui będą/są dostępne w normalnej sprzedaży?
Ekspert Morele | 18:04
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.