Udostępnij
Skomentuj

Kup laptopa LG Gram z linii 2021 i odbierz zestaw akcesoriów

Rusza specjalna promocja, w ramach której możesz zyskać darmową myszkę oraz etui w wybranym przez Ciebie kolorze. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 28 lutego 2022 roku kup laptop LG Gram objęty promocją i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź do strony StrefaLG.pl i zarejestruj swój sprzęt. Wypełnij formularz i prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu, a także zdjęcie naklejki znamionowej z widocznym numerem seryjnym i samego laptopa. Masz na to czas do 14 marca 2022 roku. Zgłaszane mogą być urządzenia zakupione najwcześniej 5 stycznia.
step-mark-icon 3
W trakcie rejestracji oraz wypełniania formularza podaj interesujący Cię kolor akcesoriów. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymasz za darmo dwie nagrody – bezprzewodową myszkę Logitech MX Anywhere 3 oraz etui na laptopa.

Uwaga! Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów darmowych nagród.

 

Laptopy LG biorące udział w promocji 

 

Akcja jest o tyle ciekawa, że ponownie dotyczy wielu urządzeń z serii LG Gram. To laptopy multimedialne, które świetnie sprawdzają się w domu, pracy i w podróży. Zwłaszcza że występują w różnych konfiguracjach i rozmiarach. W promocji biorą udział różne modele z aż czterech kategorii:

  • laptopy LG Gram 14Z90P – modele 14-calowe, które wyróżniają się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą. Dzięki temu zapewniają komfortową obsługę nie tylko przy biurku, ale też w autobusie czy w pociągu. Tym bardziej że korzystają z szybkiej pamięci RAM i nowych procesorów Intel Core,
  • laptopy LG Gram 15Z90P – nieco większa przekątna ekranu przekłada się na wygodną przestrzeń roboczą. Oczywiście z utrzymaniem wysokiej wydajności, a także wiernego odwzorowania kolorów dzięki matrycą typu IPS,
  • laptopy LG Gram 16Z90P – tym razem modele 16-calowe, które być może nie są często spotykane na rynku, ale na pewno warto się nimi zainteresować. Świetnie sprawdzają się podczas oglądania filmów, grania, jak również pracy biurowej,
  • laptopy LG Gram 17Z90P – za sprawą sporej przekątnej gwarantują wygodną obsługę programów graficznych i projektowych. Pozwalają na to ponadto szybkie podzespoły i pojemne dyski twarde SSD M.2 PCIe.

Po zakupie laptopa objętego promocją, a także prawidłowej rejestracji, otrzymasz za darmo wygodne etui, które ułatwi Ci przechowywanie i przenoszenie sprzętu, jak również myszkę Logitech MX Anywhere 3, działającą bezprzewodowo.

Wyróżnia się ona sześcioma przyciskami, czułością maksymalną na poziomie 4000 DPI, a także sensorem optycznym. Jej zasięg wynosi 10 metrów, dlatego zapewnia komfortową obsługę w każdym miejscu. Przypominamy, że promocja trwa do 28 lutego 2022 roku lub do wyczerpania zapasu nagród.

Udostępnij
5,0
2 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Czy te etui będą/są dostępne w normalnej sprzedaży?
Specjalista Morele | 14:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.