Udostępnij
Skomentuj

Kup laptop z serii LG Gram i odbierz voucher o wartości 100 zł!

Już teraz możesz zyskać kartę podarunkową do sklepu Morele.net o wartości 100 zł. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W czasie trwania promocji kup laptop z serii LG Gram.
step-mark-icon 2
Napisz i opublikuj opinię na jego temat w sklepie Morele.net.
step-mark-icon 3
Na adres [email protected] prześlij wiadomość z tytułem „Opinie LG Gram”. W treści wpisz numer Twojego zamówienia, a także zdjęcie lub zrzut ekranu przedstawiający opublikowaną opinię.
step-mark-icon 4
Jeśli zgłoszenie zostanie wysłane prawidłowo, w ciągu maksymalnie 45 dni od daty wysłania wiadomości otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł w formie kodu. Możesz go wykorzystać do opłacenia zakupów w sklepie Morele.net.

 

Laptopy z serii LG Gram

 

Promocja pozwala nie tylko zyskać voucher, ale też nowoczesny sprzęt, dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb. Zwłaszcza że seria LG Gram jest bardzo rozbudowana – zawiera urządzenia zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, jak również najważniejszych parametrów technicznych.

Znajdziesz tu urządzenia z czterech kategorii – modele 14, 15, 16 i 17-calowe. Łatwo więc wybierzesz między sprzętami typowo mobilnymi a tymi gwarantującymi większą, bardzo wygodną przestrzeń roboczą. Jeśli zaś chodzi o konkretne podzespoły, laptopy LG Gram są napędzane procesorami Intela 11. generacji, dyskami typu SSD M.2 PCIe, a także szybką pamięcią RAM typu DDR4.

Urządzenia wyróżniają się ponadto wysoką wytrzymałością mechaniczną. Wszystko za sprawą konstrukcji wykonanych z mocnych materiałów. W połączeniu z szerokimi zestawami portów i rozmaitymi dodatkami, przekłada się to na komfortową obsługę w domu, pracy i podróży.  

 

Uwaga!

Promocja trwa do 30 października 2021 roku lub wyczerpania zapasów. Morele.net zastrzega, że w przypadku zwrotu 14-dniowego promocja nie obowiązuje. 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:56
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.