Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup laptop LG gram 2021 i odbierz telewizor w prezencie!

Firma LG przygotowała ciekawą promocję z okazji Black Week. Przy zakupie wybranych laptopów z serii LG gram możesz otrzymać darmowy telewizor UHD.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W okresie od 22 do 30 listopada 2021 roku kup wybrany laptop z serii LG gram 2021 – akcją objęte zostały modele 16- i 17-calowe. Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę StrefaLG.pl i zarejestruj swój sprzęt. Wypełnij formularz, a także prześlij zdjęcie produktu, dowodu zakupu oraz naklejki znamionowej, znajdującej się na obudowie, z widocznym numerem seryjnym. Masz na to czas do 14 grudnia 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz za darmo telewizor LG 4K UHD Smart TV 43. Zostanie on dostarczony przez kuriera na adres podany w formularzu.

 

UWAGA! Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku lub wyczerpania puli naród, dlatego warto pospieszyć się z wyborem laptopa, a także jego rejestracją.

 

Laptopy LG gram 2021 – kup sprzęt i zgarnij telewizor

 

Promocja obejmuje urządzenia wyposażone w ekrany 16- i 17-calowe z 2021 roku. To urządzenia wyposażone w najnowsze podzespoły, przystosowane do obsługi programów multimedialnych, biznesowych i projektowych. Z łatwością znajdziesz więc modele do pracy, nauki czy też rozrywki.

  • LG gram 2021 16”choć wyróżniają się niestandardową przekątną ekranu, okażą się bardzo dobrym wyborem. Zapewniają bowiem z jednej strony sporą, wygodną przestrzeń roboczą, a z drugiej prostotę przenoszenia i obsługi mobilnej, dzięki niewielkiej wadze. Co jednak najważniejsze, pracują z użyciem wydajnych podzespołów.

 

Wśród nich znajduje się między innymi procesor Intel Core i7-1165G7, korzystający z czterech rdzeni, ośmiu wątków i bardzo wysokiego taktowania. Przekłada się to na sporą wydajność, która pozwoli na komfortową obsługę bardzo wymagających programów. Zwłaszcza że laptopy 16-calowe występują w konfiguracjach wyposażonych w bardzo szybką pamięć RAM (o częstotliwości taktowania dochodzącej do 4266 MHz), dyski SSD M.2 PCIe, a także szereg dodatków, takich jak podświetlana klawiatura czy czytnik linii papilarnych.

  • LG gram 2021 17”ze względu na sporą przestrzeń roboczą świetnie sprawdzają się podczas obsługi programów projektowych, jak również wówczas, gdy konieczna staje się obsługa wielu okienek w tym samym czasie. 

 

Laptopy okażą się dobrym wyborem także ze względu na wydajne podzespoły oraz obsługę wysokiej rozdzielczości WQXGA. Nie można zapominać przy tym o niezwykłej solidności wykonania sprzętów, związanej z przygotowaniem niezwykle wytrzymałych i jednocześnie lekkich konstrukcji. Wszystko to sprawia, że laptopy świetnie sprawdzą się nie tylko w ramach obsługi stacjonarnej.

Po zakupie i prawidłowej rejestracji jednego z laptopów znajdujących się w wymienionych kategoriach otrzymasz za darmo telewizor LG 4K UHD Smart TV 43. Mowa tutaj o modelu 43UP751C, który korzysta z nowoczesnych paneli LED i wygodnego w obsłudze systemu WebOS LG. Zapewnia więc jednocześnie wysoką jakość obrazu, a także dostęp do całej masy przydatnych aplikacji multimedialnych. Dzięki nim stworzysz w swoim domu prawdziwe centrum rozrywki. Przypominamy, że aktualna promocja trwa do 30 listopada 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 18:42
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.