Udostępnij
Skomentuj

Kup komponenty MSI i odbierz lodówkę turystyczną MILLA

W ramach specjalnej akcji promocyjnej trwającej do 4 lipca, możesz zyskać za darmo lodówkę turystyczną. Sprawdź, co musisz zrobić.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 14 czerwca do 4 lipca 2021 roku kup jeden z produktów objętych promocją (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Zarejestruj sprzęt na stronie internetowej promocji – podaj swoje dane, a także prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Pamiętaj, że jeden paragon uprawnia do odebrania jednej nagrody. Masz na to czas do 11 lipca 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo lodówkę turystyczną MILLA HOME MTC600G lub MC500G, w zależności od rodzaju kupionego produktu.

 

 

Komponenty komputerowe MSI – wybierz coś dla siebie

 

Promocją objęte zostały trzy rodzaje produktów marki MSI. Są to obudowy komputerowe, zasilacze, a także zestawy chłodzenia wodnego. Sprawdź, na co możesz się zdecydować i wybierz produkt dla siebie.

  • Obudowy komputerowe MSI – zdecydowanie najszersza kategoria, w której znajdziesz przede wszystkim konstrukcje z przeszklonymi ścianami, pozwalające obserwować zamontowane elementy świetlne. Obudowy są kompatybilne z wieloma różnymi modelami płyt głównych. Zapewniają ponadto dostęp do wielu portów i złączy, dlatego ułatwią złożenie wydajnych sprzętów do gier i nie tylko.
  • Zasilacze MSI – w promocji dostępne są trzy modele zróżnicowane pod względem mocy – mowa tu o zasilaczach MPG A650GF, nieco mocniejszej wersji MPG A750GF oraz o MPG A850GF. Każdy produkt został przystosowany do obsługi podzespołów o sporej mocy obliczeniowej.
  • Chłodzenie wodne MSI – mowa tu o zestawach z serii MSI MPG CoreLiquid, występujących w wersjach z dwoma lub trzema wiatrakami, a także chłodniami o różnych rozmiarach. Łatwo można dopasować je do specyfiki wykorzystywanych sprzętów, jak również rodzaju wykonywanych zadań.

Po zakupie i rejestracji jednego z wymienionych komponentów otrzymasz lodówkę turystyczną MILLA HOME MC500G lub MTC600G. Urządzenie okaże się dobrym wyborem na przykład przy okazji wyjazdu wakacyjnego. Przypominamy, że promocja trwa do 4 lipca lub wyczerpania zapasu gratisów.

 

Uwaga!

Promocja trwa do 4 lipca 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród w postaci lodówek turystycznych.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.