Udostępnij
Skomentuj

Kup jeden z oczyszczaczy powietrza Electrolux Pure A9 i odbierz filtr za 1 zł

W ramach najnowszej promocji po zakupie wybranego oczyszczacza powietrza marki Electrolux możesz dobrać do niego filtr antybakteryjny i antywirusowy za 1 zł.

Jak skorzystać z akcji?
step-mark-icon 1
W terminie do 28 lutego 2022 roku kup jeden z oczyszczaczy powietrza Pure A9 (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt. Wypełnij formularz, a także prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Masz na to czas do 7 marca 2022 roku. Zgłaszane mogą być urządzenia kupione najwcześniej 1 października 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany kod rabatowy, przy pomocy którego zakupisz filtr antybakteryjny i antywirusowy pasujący do Twojego oczyszczacza. Należy zrobić to na stronie producenta. Po użyciu kodu, cena produktu zostanie obniżona do 1 zł.
  

Oczyszczacze powietrza Electrolux Pure A9 

Trwająca promocja dotyczy czterech modeli z serii Pure A9 dostępnych w sklepie Morele.net. Przed wyborem jednego z nich warto bliżej przyjrzeć się ich możliwością, a także specyfikacji technicznej.

 

  • Electrolux Pure A9 (PA91-604GY)szary, bardzo stylowy sprzęt z obsługą systemu PureSense. Jego działanie polega na ciągłym mierzeniu jakości powietrza. Na podstawie zebranych danych dostosowuje swoją pracę. Dysponuje filtrem węglowym oraz HEPA, wyróżnia się ponadto wydajnością na poziomie 618 m3/h i sporą powierzchnią działania – do 129 m2.
  • Electrolux Pure A9 (PA91-604DG)tym razem kolor czarny, który wyróżnia się tą samą funkcjonalnością. Za sprawą swoich parametrów jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca w domu lub mieszkaniu. Co ważne, jest to sprzęt bardzo cichy (maksymalna głośność wynosi zaledwie 49 dB).
  • Electrolux Pure A9 (PA91-404GY)oczyszczacz, którego pracą można sterować za pośrednictwem aplikacji mobilnej, obsługuje on tryb nocny – dzięki niemu jest praktycznie bezgłośny. Na uwagę zasługuje również spora moc (110 W) i obsługa wielu funkcji dodatkowych, takich jak na przykład tryb automatyczny.
  • Electrolux Pure A9 (PA91-404DG)inteligentny, cichy sprzęt pozwalający na skuteczne oczyszczenie powietrza w całym domu lub mieszkaniu. Usuwa 99% bakterii oraz substancji drażniących, sprawiając, że komfort codziennego życia zdecydowanie się zwiększy.

Po zakupie i rejestracji jednego z wymienionych urządzeń otrzymasz kod rabatowy na filtr antybakteryjny i antywirusowy o wartości 399 zł. Zapłacisz za niego tylko złotówkę. Okaże się on świetnym wyborem do pokoju dziecięcego, jak również wszędzie tam, gdzie przebywają osoby z obniżoną odpornością. Filtr gwarantuje jeszcze skuteczniejszą ochronę.

Uwaga!

Przypominamy, że promocja trwa do 28 lutego 2022 roku lub do wyczerpania zapasu kodów rabatowych. 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.