Udostępnij
Skomentuj

Kup fotel MSI i odbierz za darmo wentylator Ravanson

Firma MSI przygotowała letnią promocję, w ramach której możesz otrzymać wentylator stojący Ravanson.

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 14 czerwca do 4 lipca 2021 roku kup wybrany fotel MSI objęty akcją (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Zarejestruj produkt na stronie internetowej promocji – podaj swoje dane, a także prześlij zdjęcie lub skand dowodu zakupu. Pamiętaj, że jeden paragon uprawnia do odebrania jednej nagrody. Masz na to czas do 11 lipca 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo wentylator Ravanson Perfect WT-7040S Inox lub WT-704, w zależności od rodzaju kupionego fotela.

Fotele MSI MAG – wybierz swój model

W promocji bierą udział aż cztery produkty, do których przypisane zostały konkretne nagrody. Sprawdź, na co dokładnie możesz się zdecydować i zdecyduj o nagrodzie.

  • Wentylator Ravanson Perfect WT-7040S Inox – model stojący, umożliwiający regulację wysokości. Możesz zdobyć go po zakupie jednego z dwóch foteli - MSI MAG CH130X lub MSI MAG CH110. Obie konstrukcje kierowane są do graczy, którym zależy na maksymalnej wygodzie nawet w przypadku długich sesji spędzonych przed komputerem lub konsolą.
  • Fotele zostały wyposażone w dodatkowe poduszki pod kark i odcinek lędźwiowy. Pozwalają ponadto na swobodną regulację oparcia i podłokietników. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.
  • Wentylator Ravanson WT-704 – niższy, ale wyróżniający się dużymi łopatkami, które skutecznie ochładzają powietrze. Otrzymasz go po zarejestrowaniu jednego z dwóch foteli – wersji CH120X lub CH120I.

Wyróżniają się one bardzo elegancka, gamingową stylistyką, jak również wysokiej jakości materiałami. Obicie zostało wykonane ze skóry ekologicznego, do tego dochodzi bardzo wytrzymały stelaż, który bez trudu wytrzyma nawet bardzo intensywne użytkowanie.

Przypominamy, że promocja trwa do 4 lipca 2021 roku lub wyczerpania zapasów.Żeby uzyskać za darmo wentylator firmy Ravanson, należy we wskazanym terminie zarejestrować zakupiony fotel MSI.

Uwaga!

Promocja trwa do 4 lipca 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:48
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.