Udostępnij
Skomentuj

Kingston FURY, czyli nowa marka pamięci RAM

Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY.

Co się zmienia? W zasadzie zmienia się tylko nazwa, seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy. Nowa marka pamięci zawiera produkty nowej generacji, przez co będzie jeszcze lepiej sprawdzać się podczas obsługi najbardziej wymagających gier i programów.

Pamięć RAM Kingston FURY– plany producenta

Kingston wykorzystał w tych nowych produktach trzy dekady doświadczenia w obszarze technologii, testowania, produkcji i obsługi klienta. Nowa marka ma składać się z trzech kategorii, w tym z najnowszej pamięci RAM typu DDR5 – jej premierę Kingston zapowiedział na IV kwartał bieżącego roku. Na co będą mogli zdecydować się klienci?

  • Kingston FURY Renegade – w tej grupie znajdą się kości pamięci typu DDR4, których częstotliwość wyniesie nawet do 5333 MHz. Na rynku oferowane będą modele z podświetleniem RGB i bez niego. Pamięć ma zapewnić nie tylko szybkie działanie, ale też niewielkie opóźnienia.
  • Kingston FURY Beast – bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej pamięci Kingston DDR4 oraz DDR3, o częstotliwości takowania dochodzącej do 3733 MHz.
  • Kingston FURY Impact – pamięć typu SO-DIMM, przygotowywana dla małych komputerów PC, urządzeń typu NUC, jak również laptopów. Kategoria zawierać będzie kości DDR3 i DDR4, o częstotliwości taktowanie do 3200 MHz.

Kingston FURY – nie tylko pamięć RAM

Jak zapowiada producent, portfolio nowej marki ma zawierać również dyski SSD, a także pamięć flash. Podobnie jak w przypadku kości RAM, każda nowość kierowana będzie głównie do graczy i pasjonatów, którzy potrzebują wydajnego sprzętu do obsługi najbardziej wymagających programów.

Powyższe zapowiedzi wskazują, że oferta Kingston Technology będzie się cały czas rozszerzać, co należy uznać za dobrą informację. Klienci mogą liczyć bowiem na jeszcze szersze możliwości doboru sprzętu do własnych potrzeb. 

Udostępnij
3,8
11 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

A tam nowa marka. To tylko HyperX w nowym papierku.
Specjalista Morele | 18:40
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.