Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Jak zadbać o swoje zęby i uzyskać piękny uśmiech?

Odpowiednio dobrana szczoteczka zapewnia nie tylko wysoki komfort higieny jamy ustnej, ale również doskonale widoczny efekt w postaci białych zębów.

Właśnie dlatego warto kupować ją z głową, najlepiej po analizie dostępnych na rynku produktów. Pod względem sprawności działania i obsługi zdecydowanie na czoło wysuwają się tak zwane szczoteczki soniczne. Korzystają bowiem z technologii, którą śmiało można uznać za innowacyjną. Doskonałym tego przykładem są szczoteczki marki SEYSSO, bardzo dobrze znane konsumentom. Występują one w wielu ciekawych wariantach.

Jak działa szczoteczka soniczna SEYSSO?

Już na wstępie warto podkreślić, że tego typu urządzenia kierowane są także do osób cierpiących na nadwrażliwość zębów i z delikatnymi dziąsłami. Wszystko dlatego, że zapewniają bardzo bezpieczne, łagodne działanie. Oczywiście przy zachowaniu wysokiej skuteczności usuwania wszelkich zanieczyszczeń i przebarwień.

Szczoteczki soniczne podczas pracy wytwarzają fale dźwiękowe, które wprawiają w ruch włókna końcówki. Dzięki temu wykonują ona nawet kilkadziesiąt tysięcy ruchów na minutę. To jednak nie koniec. Wspomniane fale i szybkie ruchy włókien odpowiadają również za efekt kawitacji, w wyniku którego powstaje tysiące mikrobąbelków ze śliny i pasty do zębów. Usuwają one osady i eliminują bakterie. Także w miejscach trudno dostępnych dla włokien szczoteczki.

Wszystko to sprawia, że szczoteczki SEYSSO gwarantują efekt zdrowych, czystych zębów. Co ważne, wspomniane końcówki wykonują tak zwane ruchy wymiatające, które są w pełni bezpieczne dla dziąseł. Nie powodują więc podrażnień, ani innych dolegliwości. Dzięki temu mogą być używane bez obaw przez osoby o wrażliwej jamie ustnej.

Szczoteczki soniczne SEYSSO– wybierz coś dla siebie

Wykorzystanie innowacyjnych technologii sprawia, że omawiane produkty okażą się dobrym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zwłaszcza, że szczoteczki soniczne są często wyposażone w wiele dodatkowych, niezwykle przydatnych funkcji. Pod tym względem szczoteczki soniczne stanowią znacznie bardziej rozbudowane wersje standardowych szczoteczek elektrycznych. Szeroka oferta marki SEYSSO sprawia, że bez trudu znajdziesz model, który spełni Twoje wymagania.

  • SEYSSO Carbon Basic White SE005WHTzostała wyposażona w końcówkę Carbon Daily, dobrze sprawdzającą się podczas regularnej higieny jamy ustnej. Co ważne, szczoteczka obsługuje aż trzy różne programy pracy – codzienny, delikatny, a także program odpowiedzialny za masaż dziąseł, dzięki któremu wzmocnisz dziąsła i poprawisz ich ukrwienie.
  • SEYSSO Gold White SE03Wszczoteczka dla najbardziej wymagających użytkowników. Generuje ona nawet do 96 tysięcy drgań na minutę, zapewniając dostęp do pięciu programów pracy (na przykład do wybielania i polerowania) i niezwykle pojemny akumulator. Może on działać nawet do 280 minut na jednym ładowaniu. W zestawie znajdziesz szczoteczkę, zestaw 3 końcówek wymiennych, podstawkę ładująca, przewód USB, pudełko na końcówki i magnetyczne etui podróżne.
  • SEYSSO Carbon Professional Black SE01 eleganckie urządzenie w kolorze czarnym z dwoma końcówkami w zestawie. Technologia Dynamic Cleaning Technology zapewnia wyjątkową skuteczność usuwania nagromadzonego osadu, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla zębów i dziąseł. Warto podkreślić, że model obsługuje 3 programy pracy i funkcję sygnalizacji czasu szczotkowania.
  • SEYSSO Oxygen O-Sonic SE02wyróżnia się wytrzymałą, wodoszczelną obudową, zapewniającą pewniejszy chwyt i wygodną obsługę. Szczoteczka obsługuje 3 programy pracy (codzienny, delikatny i wybielanie), a także sygnalizator czasu mycia. Pasujące do niej końcówki są w stanie wykonywać nawet do 96 tysięcy drgań na minutę.
  • SEYSSOO Carbon Basic Black SE005BLKoferowana jest z końcówką Carbon Professional, która w pełni wykorzystuje potencjał technologii sonicznej. Dzięki temu zapewnia wysoką skuteczność szczotkowania. Do tego dochodzi wysoki komfort obsługi, zapewniany przez różne programy pracy i pojemny akumulator.
  • SEYSSO Baby Penguin SEB02szczoteczka soniczna dla dzieci od pierwszego ząbka. Wykonana została w taki sposób, aby nie podrażniać delikatnych dziąseł najmłodszych. Działa z użyciem bardzo miękkiej końcówki i odpowiednio niskiej prędkości (do 16 tysięcy ruchów na minutę). Produkt jest zasilany bateryjnie, wyróżnia się przyjemnym designem, zachęcającym do mycia.
  • SEYSSO Gold Black SE03B - najnowsza technologia, atrakcyjny design i szeroka funkcjonalność. Wszystko to zapewnia model Gold Black, który jest oferowany w zestawie z ładowarką w formie podstawki, przewodem microUSB i trzema wymiennymi końcówkami z nakładkami ochronnymi. Szczoteczka obsługuje 5 programów pracy (codzienny, delikatny, masaż, polerowanie i wybielanie) oraz sygnalizator czasu mycia.

Dlaczego szczoteczki Soniczne SEYSSO to dobry wybór?

Skuteczna higiena jamy ustnej nie jest związana wyłącznie z regularnym myciem zębów. Ogromne znaczenie ma bowiem także to, z jakich dokładnie produktów korzystasz. Nie wszystkie szczoteczki zapewniają bowiem tak wysoką skuteczność w usuwaniu osadu i przebarwień. Modele soniczne są pod tym względem najbardziej efektywne. Stanowią najnowocześniejszą grupę produktów przeznaczonych do szczotkowania zębów.

Modele od SEYSSO zapewniają przy tym szereg ulepszeń, które przekładają się na ich codzienną obsługę. Różne programy pracy, pojemne akumulatory, dodatkowe czujniki – sprawia to, że codzienna higiena jamy ustnej staje się przyjemnością. Bez względu na wiek.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.