Udostępnij
Skomentuj

Idealny trawnik, precyzyjne koszenie

Poznaj Roboticmower A1 od Dreame

Marzysz o idealnie przystrzyżonym trawniku bez konieczności spędzania godzin na jego koszeniu? Dreame Roboticmower A1 to rewolucyjne urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjną zielenią w ogrodzie, bez konieczności angażowania się w ten czasochłonny obowiązek. Ten inteligentny robot koszący łączy w sobie najnowsze technologie, prostotę obsługi oraz elegancki design, oferując użytkownikom nie tylko doskonałe rezultaty, ale także komfort i wygodę.

 

Robot koszący Dreame Roboticmower A1

7 079 zł

Pożegnaj ręczne koszenie trawnika

Dreame Roboticmower A1 to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie cieszyć się zadbanym trawnikiem bez konieczności samodzielnego koszenia. Ten inteligentny robot koszący oferuje prostą obsługę oraz szybką instalację. Dzięki zaawansowanej technologii OmniSense™ kosiarka skutecznie mapuje otoczenie i omija przeszkody, a wysokość koszenia można dostosować według własnych preferencji. Dedykowana aplikacja pozwala na zarządzanie mapami i zmianę trybów pracy, co czyni użytkowanie urządzenia niezwykle wygodnym.

Szybka i prosta konfiguracja

Instalacja Dreame Roboticmower A1 jest niezwykle łatwa i szybka. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku robotów koszących, które wymagają czasochłonnego rozstawiania przewodów ograniczających, Dreame Roboticmower A1 eliminuje ten problem. Wystarczy umieścić stację ładującą w wybranym miejscu w ogrodzie i wyznaczyć obszar koszenia za pomocą aplikacji. Cały proces trwa zaledwie około 15 minut, co pozwala na szybkie rozpoczęcie korzystania z urządzenia.

Zaawansowany system nawigacji – technologia OmniSense™

Dreame Roboticmower A1 korzysta z technologii OmniSense™, która zapewnia zaawansowany system nawigacji o wysokiej precyzji. Dzięki możliwości wykrywania obiektów we wszystkich kierunkach (360° x 59°) oraz zasięgowi do 70 m, robot szybko tworzy dokładne mapy otoczenia i niezawodnie określa swoją lokalizację. Urządzenie sprawdza się w różnych warunkach, w tym w ciemności, i jest odporne na zakłócenia sygnału. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się o uszkodzenie kwiatów czy mebli ogrodowych – Roboticmower A1 wykrywa aż 11 rodzajów przeszkód i bez problemu je omija.

Inteligentne koszenie

Robot Dreame Roboticmower A1 wykorzystuje technologię U Path Planning, która pozwala na inteligentne planowanie trasy koszenia. Urządzenie porusza się po ścieżkach w kształcie litery U, co zapewnia równomierne i dokładne koszenie trawnika. W ciągu jednego dnia robot jest w stanie zadbać o ogród o powierzchni nawet 1000 m², co czyni go idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni.

Dostosuj wysokość koszenia

Dreame Roboticmower A1 pozwala na regulację wysokości koszenia w zakresie od 30 do 70 mm, co umożliwia dostosowanie pracy robota do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zmiana ustawień jest niezwykle prosta i wymaga jedynie kilku kliknięć w aplikacji Dreamehome, co sprawia, że użytkowanie urządzenia jest intuicyjne i komfortowe.

Automatyczne ładowanie

Nie musisz pamiętać o ładowaniu swojego robota – Dreame Roboticmower A1 robi to samodzielnie. Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, urządzenie automatycznie wraca do stacji ładującej, a po naładowaniu kontynuuje koszenie od miejsca, w którym przerwało pracę. Dzięki temu trawnik jest zawsze zadbany bez konieczności angażowania użytkownika.

Wygodna obsługa z aplikacją

Robot Dreame Roboticmower A1 generuje mapy 3D, które można znaleźć w aplikacji Dreamehome. Aplikacja oferuje wiele innych funkcji, takich jak wybór trybów pracy (All Area Mowing, Edge Mowing, Area Mowing, Spot Mowing), tworzenie harmonogramów koszenia oraz edytowanie map wygenerowanych przez robota. Dzięki temu zarządzanie urządzeniem jest jeszcze prostsze i bardziej efektywne.

Dopracowany w ważdym szczególe

Dreame Roboticmower A1 wyróżnia się eleganckim, minimalistycznym designem inspirowanym popularnymi samochodami. Wykonany z wysokiej klasy materiałów, jest solidny i odporny na uszkodzenia. Wyposażony w specjalnie zaprojektowane koła, radzi sobie nawet na wymagającym terenie i wjeżdża na wzniesienia o nachyleniu do 45%. Robot posiada również czujnik deszczu, dzięki czemu automatycznie wraca do stacji w przypadku opadów, a następnie kontynuuje pracę po ustaniu deszczu.

Podsumowanie

Dreame Roboticmower A1 to zaawansowane i inteligentne rozwiązanie dla każdego ogrodu. Dzięki łatwej instalacji, zaawansowanej technologii nawigacji OmniSense™, inteligentnemu planowaniu trasy koszenia oraz wygodnej obsłudze za pomocą aplikacji, robot ten zapewnia idealnie zadbany trawnik bez konieczności ręcznego koszenia. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne ładowanie, regulacja wysokości koszenia oraz odporność na warunki atmosferyczne, czynią go niezastąpionym pomocnikiem w pielęgnacji ogrodu.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 11:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.