Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

HP 15s – laptopy do użytku domowego

Uniwersalne urządzenia z serii HP 15s dostępne są w bardzo zróżnicowanych konfiguracjach sprzętowych. Sprawdź, co warto kupić.

Mowa o rodzinie laptopów, które korzystają z naprawdę wielu najróżniejszych podzespołów – nie tylko z wysokiej półki cenowej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz model mieszczący się w Twoim budżecie i odpowiadający Ci pod kątem zarówno wydajności, jak i komfortu obsługi.

 

Jakie laptop HP 15s wybrać? Na co zwrócić uwagę?

 

Skoro więc wybór jest tak szeroki, warto zwrócić uwagę na to, z czego składają się poszczególne konfiguracje, a następnie wybrać te, które najlepiej sprawdzą się podczas obsługi konkretnych programów. Bez względu na to, czy są to odtwarzacze multimedialne, gry czy też proste narzędzia graficzne.

Warto podkreślić, że laptopy z serii HP 15s są wyposażane w ekrany 15-calowe, które zapewniają bardzo wygodną pracę i naukę, a także generowanie szczegółowego obrazu, z dobrym nasyceniem barw. Choć oczywiście poszczególne parametry będą tu zależne od typu matrycy – IPS, VA, SVA lub TN.

To oczywiście nie wszystko. Wpływ na ostateczny wybór ma też sposób wykonania laptopa (waga, design i rodzaj obudowy), jak również konkretne podzespoły. To przecież od nich zależy, do czego urządzenie się przyda. Laptopy HP 15s pracują z użyciem zintegrowanych jednostek graficznych, jednak możesz liczyć na szeroki wybór procesorów z serii:

  • Intel Core i7,
  • Intel Core i5,
  • Intel Core i3,
  • AMD Ryzen,
  • AMD Athlon.

W tym zestawie znajdą się zarówno układy najnowszych generacji, jak i tych nieco starszych. Sprawdzić warto ponadto pamięć RAM – nie tylko jej ilość, ale też rodzaj.

 

Laptop HP 15s-fq2329nw – dane techniczne

 

Analizując serię laptopów od HP, należy zwrócić szczególną uwagę na modele cieszące się szczególnie wysoką popularnością. Mowa tu na przykład o modelu HP 15s-fq2329nw, który dobrze sprawdzi się podczas pracy, nauki, a także zabawy. Potwierdzają to zresztą jego parametry techniczne.

  • Procesor – Intel Core i3-1115G4
  • Karta graficzna - Intel UHD Graphics G4
  • Pamięć RAM – 4 GB DDR4-3200
  • Dysk twardy – SSD M.2 PCIe, pojemność 256 GB
  • Matryca – 15,6 cali, TN Full HD 

Po zakupie laptopa HP 15s-fq2329nw otrzymasz możliwość bezpłatnej aktualizacji systemu do wersji Windows 11 w dniu jej udostępnienia.

Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie dostępne na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu. Więcej informacji uzyskasz pod adresem: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.

Wspomnieć warto również o pojemnej baterii, która jest w stanie działać przez ponad 9 godzin bez konieczności ładowania, rozbudowanym zestawie portów i złączy, a także o zaimplementowanym szyfrowaniu TPM. A wszystko to zamknięte w lekkiej (waga 1,69 kg), wytrzymałej obudowie. Jest to jeden z uniwersalnych laptopów, z których warto korzystać na co dzień.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:42
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.