Udostępnij
Skomentuj

Graj jak legenda z nową kolekcją PRO K/DA

Już jest! Sprawdź nową kolekcję Logitech K/DA

Partnerstwo League of Legends i Logitech G zaowocowało wypuszczeniem kolekcji unikalnych akcesoriów prosto ze świata K/DA. Wszystkie akcesoria wzbogacone o stylistykę K/DA cechują się wysokowydajną technologią do gier. To kompletny zestaw, dzięki któremu usłyszysz doskonałej jakości dźwięk i osiągniesz swoje gamingowe cele.

Mysz Logitech G502 Hero K/DA

Jest to najlepsza wersja uwielbianej przez fanów myszy do gier G502. Czujnik HERO charakteryzuje szybkość wynoszącą ponad 400 ips oraz śledzenie ruchu w zakresie czułości 100–25 600 dpi bez wygładzania, filtrowania i przyspieszania. Mysz Logitech G502 osiąga precyzję pozwalającą uczestniczyć w zawodach oraz zapewnia najbardziej spójny czas reakcji. Ustawienia DPI można dostosować za pomocą oprogramowanie Logitech G HUB. Mysz pozwala również na zaprogramowanie ulubionych poleceń i makr, przypisując je do 11 przycisków w oprogramowaniu Logitech G HUB.  Oprócz podstawowej wydajności przy projektowaniu tego urządzenia skupiono się na dokładnym opracowywaniu szczegółów, takich jak główne przyciski z przełącznikami mechanicznymi, gumowe uchwyty boczne, magnetyczna pokrywa komory ciężarków i inne elementy.

Mysz Logitech G502 Hero K/DA (910-006097)

315 zł

Słuchawki Logitech G733 Lightspeed K/DA 

Ekskluzywny zestaw słuchawkowy G733 łączy w sobie technologię bezprzewodową LIGHTSPEED z nowoczesnym podświetleniem LIGHTSYNC RGB oraz mikrofonem Blue VO!CE o jakości transmisyjnej. G733 jest wyposażony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i zaawansowane oświetlenie, których potrzebujesz, aby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek. Zanurz się w grze bardziej niż kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i bardzo wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu przez Discorda.

Słuchawki Logitech G733 Lightspeed K/DA (981-000890)

608,99 zł

Klawiatura Logitech G PRO LOL - KDA 

Przejdź do mapy Summoner’s Rift z klawiaturą klasy turniejowej ze sprężynującymi przełącznikami GX Brown. Nie ważne którym mistrzem K/DA grasz, od Ahri do Seraphina, otrzymasz precyzyjne uderzenia klawiatury, których potrzebujesz w drodze na Nexus. Klawiatura została stworzona we współpracy z najlepszymi e-sportowcami tak, aby zapewnić im niezawodność, szybkość i precyzję na poziomie sportowym. Niezwykle przenośna i kompaktowa konstrukcja bez klawiatury numerycznej sprawia, że zyskujesz więcej miejsca na ruchy myszą. Klawiaturę można w łatwy sposób spakować i przewieźć na turnieje.

Klawiatura Logitech G PRO LOL - KDA (920-010077)

479 zł

Mysz Logitech G305 LOL EER2

Graj na całego! Mysz do gier G305 K/DA została zaprojektowana w oficjalnym stylu K/DA świata League of Legends dla pełnego i wciągającego doświadczenia gry. Pokaż przeciwnikom, na co Cię stać, dzięki superszybkiej technologii zdalnej LIGHTSPEED i precyzyjnemu śledzeniu czujnika gamingowego.

Mysz Logitech G305 LOL EER2 (910-006053)

219 zł

Słuchawki Logitech G333 K/DA

G333 K/DA zaprojektowano z myślą o zapewnieniu optymalnych przeżyć w grach. Układ dwóch wyspecjalizowanych przetworników, jeden do tonów wysokich / średnich oraz drugi do tonów niskich, oferują bogaty w szczegóły dźwięk, który precyzyjnie oddaje odgłosy ze świata gry. Daj się ponieść muzyce w każdej grze.

Słuchawki Logitech G333 K/DA (981-000984)

199 zł

Podkładka Logitech G840 XL LOL EER2

Zagarnij przestrzeń dla siebie i zagraj pierwsze skrzypce u boku Evelynn. Powierzchnia pozwala uzyskać najwyższą wydajność i spójność działania myszy do gier poprzez zapewnienie optymalnego obrazu dla czujnika, co pozwala na przekładanie ruchu myszy na precyzyjny ruch kursora nawet przy dużej prędkości.

Podkładka Logitech G840 XL LOL EER2 (943-000457)

199 zł

Udostępnij
4,5
11 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:06
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.