Udostępnij
Skomentuj

Gra Far Cry 6 za darmo przy zakupie wybranych produktów Corsair

Do 4 października możesz zgarnąć darmowy kod do gry Far Cry 6 na komputery osobiste. Sprawdź, co musisz zrobić.

 

Jak skorzystać z promocji

step-mark-icon 1
Najpóźniej do 4 października 2021 roku kup produkt objęty akcją promocyjną (klawiatury lub zestaw inteligentnych wież marki Corsair).
step-mark-icon 2
Po 14-19 dniach roboczych od odbioru zamówienia na adres e-mail, który został użyty podczas zakupu, wysłany zostanie kod do gry Far Cry 6 PC w wersji cyfrowej.
step-mark-icon 3
Przejdź na dedykowaną stronę internetową, by aktywować otrzymany kod. Masz na to czas do 7 października 2022 roku.

Kup produkt Corsair i odbierz grę Far Cry 6

Akcją objęte zostały wybrane akcesoria marki Corsair, które kierowane są przede wszystkim do miłośników gier. Sprawdź dostępne produkty i wybierz coś dla siebie.

  • Klawiatury Corsair – producent przygotował 3 modele dostępne w różnych. Jednym z nich jest klawiatura Corsair K100, oferowana w edycji mechanicznej i hybrydowej. W pierwszym urządzeniu zamontowane zostały nowoczesne przełączniki Cherry MX Speed RGB, które świetnie radzą sobie zwłaszcza w grach wymagających bardzo szybkiej reakcji. Model hybrydowy korzysta natomiast z przełączników opto-mechanicznych o bardziej uniwersalnym zastosowaniu.

Kolejną klawiaturą biorącą udział w promocji jest Corsair K95 w wersji z przełącznikami Cherry MX Speed RGB i Cherry MX RGB Brown. Sprzęt został wyposażony w wygodną podstawkę pod nadgarstki, a także atrakcyjne, konfigurowalne podświetlenie. Do tego dochodzi obsługa przydatnych technologii, takich jak na przykład Anti-Ghosting.

Ostatnią klawiaturą objętą akcją jest model Corsair K70, również dostępny w dwóch wersjach – z przełącznikami Cherry MX Red i Cherry MX Speed RGB. Jest to klawiatura mechaniczna, która gwarantuje pełen komfort rozgrywki zarówno w produkcjach multiplayer, jak i dla pojedynczego gracza.

  • Corsair Lrd iCuezestaw dwóch inteligentnych wież pozwalających stworzyć świetny zestaw oświetleniowy dla komputera. 92 diody LED RGB zostają zsynchronizowane ze sprzętem, do którego zostaną podłączone, a także grami i obsługiwanymi materiałami multimedialnymi. Dzięki temu zapewniają atrakcyjne efekty świetlne, które urozmaicą każdą rozgrywkę.

Po zakupie jednego z wyżej wymienionych produktów otrzymasz za darmo kod do gry Far Cry 6 na komputery osobiste. Produkcja studia Ubisoft stanowi kolejną odsłonę legendarnego cyklu gier akcji, który został zapoczątkowany w roku 2004. W nowej przygodzie przeniesiemy się na fikcyjną wyspę Yarę, którą twardą ręką rządzi dyktator Anton Castillo. Tytuł pozwoli wcielić się w postać wojowniczki (lub wojownika) lokalnego ruchu oporu, który dąży do usunięcia Castillo od władzy.

bulb-learn-more-section-icon

Dowiedz się więcej

Promocja trwa w terminie 15.09 - 04.10 2021 r. lub do wyczerpania puli kodów.

Gra Far Cry 6 dodawana jako gratis o wartości 217,00 zł brutto do klawiatur i wież Corsair nie może być wymieniona na inny produkt lub ekwiwalent pieniężny.

Kod do gry można aktywować do 7-go października 2022 r. na dedykowanej stronie.

Liczba kodów jest ograniczona do 25 sztuk. O wysyłce kodów decyduje kolejność zamówień.

Na jednego klienta przypada 1 kod do gry Far Cry 6 na PC, niezależnie od zakupionej liczby klawiatur i wież objętych promocją.

Klawiatura lub inteligentne wieże objęte promocją wraz z kodem do gry Far Cry 6 na PC stanowią nierozłączny zestaw, w przypadku zwrotu należy zwrócić oba produkty. 

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)