Udostępnij
Skomentuj

Drukuj bez ograniczeń i odkryj jakość Lexmark

W ofercie firmy Lexmark znajduje się wiele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, które zapewniają wysoką sprawność działania.

Producent stara się wykorzystywać nie tylko wysokiej jakości komponenty, ale również nowe funkcje i systemy. Wszystko to przekłada się na urządzenia, które śmiało można obsługiwać zarówno w domu, jak i w firmie. Bez względu na rodzaj zadań do wykonania czy też intensywności eksploatacji.

Drukarki laserowe Lexmark – wybierz model dla siebie

W ofercie znaleźć można zarówno modele monochromatyczne, jak i kolorowe. W łatwy sposób dobierzesz je do swoich potrzeb i wymagań. Zwłaszcza, że są one zróżnicowane także pod względem konkretnych parametrów technicznych, wpływających na sposób działania oraz możliwości. Analizując katalog Lexmark, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa produkty.

  • Drukarka laserowa Lexmark B2236dwmodel monochromatyczny, dlatego najlepiej sprawdzi się do drukowania rozmaitych dokumentów. Zwłaszcza, że technologia laserowa gwarantuje odpowiednią jakość i czytelność tekstu (rozdzielczość wydruku wynosi 2400 x 1200 dpi).
    Pod uwagę warto wziąć sporą prędkość działania sprzętu. Wynosi ona nawet do 34 stron na minutę. Do tego dochodzi automatyczny druk dwustronny oraz obsługa łączności Wi-Fi – umożliwia sterowanie praca sprzętu na odległość. Kolejnym ułatwieniem jest wbudowany wyświetlacz i wygodny panel sterowania.

Drukarka laserowa Lexmark B2236dw (18M0110)

573,99 zł

  • Drukarka laserowa Lexmark C3224dwmodel kolorowy, który przyda się nie tylko do drukowania tekstu, ale też rozmaitych grafik, wykresów czy zdjęć.
    Jeśli chodzi o prędkość wydruku, w obu trybach (monochromatycznym i kolorowym) wynosi 22 strony na minutę. Producent nie zapomniał oczywiście o łączności Wi-Fi, jak również pracy w sieci przewodowej, dzięki dostępności złącza RJ-45.

Drukarka laserowa Lexmark C3224dw (40N9100)

829 zł

Drukarki laserowe Lexmark bardzo dobrze sprawdzają się w domach (zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie), a także w biurach, w których obciążenie jest większe. Przekłada się to na sprawną realizację wszystkich zadań. Należy jeszcze podkreślić, że każda drukarka wyróżnia się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Zakup  konkretnych produktów okaże się więc wyborem na bardzo długi czas.

Urządzenia wielofunkcyjne od Lexmark

W katalogu producenta dostępne są nie tylko standardowe drukarki. Uwagę trzeba zwrócić również na „kombajny”, a więc sprzęty zapewniające obsługę funkcji druku, ksera i skanowania. Zapewniają one więc kompleksową obsługę, którą powinni zainteresować się zarówno użytkownicy domowi, jak i biznesowi.

Jakość proponowanych urządzeń jest bardzo wysoka. Doskonałym tego potwierdzeniem jest model Lexmark MC3224dwe, który łączy w sobie wszystkie wspomniane wcześniej funkcje. Zapewnia druk w kolorze i czerni w rozdzielczości 600x600 dpi, dokładne skanowanie, a także kopiowanie z prędkością do 22 stron na minutę.

Dodatkowo posiada łączność Wi-Fi, złącze RJ-45 umożliwiające pracę w sieci przewodowej (po kablu), jak również wygodny panel sterowania z wyświetlaczem. Dzięki zastosowanym technologiom sprzęt zapewnia oszczędność papieru oraz energii. Jak widać, oferta firmy Lexmark jest bardzo szeroka, dlatego warto przyjrzeć się jej bliżej.

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3224dwe (40N9140)

1 315,20 zł

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:54
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.