Udostępnij
Skomentuj

Atrakcyjne rabaty na joysticki, kierownice i akcesoria Thrustmaster

Rusza promocja na wybrane produkty marki Thrustmaster, w ramach której zakupisz je nawet o kilkaset złotych taniej!

Od 20 do 30 września 2021 roku obowiązywać będą nowe, dużo niższe ceny wybranych joysticków, kierownic i akcesoriów. Jest to więc świetna okazja do tego, aby zakupić nowy sprzęt do gier wyścigowych i różnej maści symulatorów lotnictwa. Sprawdź, na co możesz się zdecydować.

 

Jakie produkty Thrustmaster można kupić taniej?

Akcja promocyjna dotyczy sześciu urządzeń – najniższa obniżka wynosi 90 zł, natomiast najwyższą aż 500 zł. Warto więc dokładnie przeanalizować ich możliwości, a także wybrać coś dla siebie.

  • Thrustmaster T-Flight Hotas Xzestaw kompatybilny z komputerami osobistymi i konsolą PlayStation 3. Składa się z joysticka i dźwigni przechylnej, które zdecydowanie ułatwią dostosowywanie pracy silników różnego rodzaju maszyn lotniczych. Producent oddał do dyspozycji aż 12 programowalnych przycisków oraz 5 osi. Wszystko to przekłada się na wysoki realizm rozgrywki i szerokie możliwości dostosowania pracy sprzętu. Cena produktu w czasie trwania promocji wynosić będzie 209 zł (taniej o 110 zł).
  • Thrustmaster T.16000M FCS Hotaskolejny zestaw składający się z nowoczesnego joysticka i dźwigni przepustnicy TWCs. Sprzęt jest kompatybilny z komputerami działającymi z użyciem systemów Windows (od XP do 10). Zaimplementowane technologii gwarantują szereg opcji konfiguracyjnych, a także bardzo precyzyjne działanie. W ramach akcji promocyjnej cena zestawu zostanie obniżona o 150 zł i wyniesie 499 zł.
  • Thrustmaster TH8Awysokiej jakości lewarek, który urozmaici wiele zestawów kierownic tego producenta. Zwłaszcza że może on zostać podłączony zarówno do komputerów, jak i wybranych konsol do gier (PS3, PS4, Xbox One). Sprzęt obsługuje technologię H.E.A.R.T, korzystającą z czujników magnetycznych, które w znaczący sposób zwiększają dokładność działania. Cena promocyjna wynosi 699 zł (obniżka o 90 zł).
  • Thrustmaster T-LCMzestaw pedałów gazu, hamulca i sprzęgła. Pozwala znacząco poprawić realizm gier wyścigowych, bez względu na to, czy są to symulatory czy też produkcje zręcznościowe. Urządzenia jest kompatybilne z trzema platformami – PC, PS4 oraz Xbox One. Jego konstrukcja została specjalnie wzmocniona, tak aby zapewnić wysoką wytrzymałość mechaniczną. Cena? W trakcie trwania promocji będzie niższa o 150,99 zł – wyniesie 699 zł.
  • Thrustmaster T300RSkierownica przeznaczona do konsoli PlayStation, a także komputerów osobistych. Zaimplementowane technologie (między innymi system H.E.A.R.T) sprawiają, że sprzęt świetnie sprawdza się w grach, w których wymagana jest wysoka dokładność prowadzenia samochodu. Co ważne, zawiera ona pedały gazu i hamulca, jak również łopatki do zmiany biegów. Z powodzeniem może być rozbudowywana o kolejne elementy. W ramach promocji jej cena zostanie obniżona o aż 500 zł. Za całość zapłacisz więc 999 zł. Produkt wyprzedany.
  • Thrustmaster T150kolejna kierownica, która zapewni zupełnie nowe doznania podczas ogrywania produkcji wyścigowych. Wszystko za sprawą przemyślanej konstrukcji składającej się z łopatek do zmiany biegu i wielu programowalnych przycisków, jak również wszelkich systemów znacząco zwiększających realizm w grach. Do tego dochodzą pedały gazu i hamulca. Zestaw jest kompatybilny z konsolami PlayStation i komputerami osobistymi. Zakupisz go za 629 zł (o 170 zł mniej niż do tej pory).

Przypominamy, że promocja na przedstawione wyżej urządzenia trwa od 20 do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Cena promocyjna jest ceną widoczną na karcie produktu.

Udostępnij
4,8
7 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Szkoda, że nie ma żadnych promocji na TS-PC