Udostępnij
Skomentuj

Atrakcyjne nagrody dla nabywców laptopów marki MSI

Do 15 sierpnia trwać będzie promocja, w ramach której przy zakupie wybranych laptopów MSI można zgarnąć ciekawe nagrody.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 19 lipca do 15 sierpnia 2021 kup jeden z laptopów MSI objętych promocją (ich opis znajdziesz poniżej). Nie zapomnij o zachowaniu dowodu zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt, przesyłając zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Masz na to czas do 22 sierpnia 2021 roku, do godziny 23:59.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz nagrodę, która jest zależna od modelu zakupionego laptopa. Do zgarnięcia jest między innymi leżaki MSI, bluzy i torby Prestige, a także przedłużenie gwarancji na urządzenie.

UWAGA! Promocja trwa do 15 sierpnia 2021 roku lub wyczerpania zapasu darmowych nagród.

 

Kup laptop MSI i zgarnij nagrodę

 

Akcja obejmuje urządzenia z różnych serii, do których przypisane zostały nagrody o wartości 250, 610 i 710 zł. Sprawdź, na co możesz się zdecydować i co zyskujesz, kupując wybrane laptopy marki MSI.

  • Laptopy z serii MSI GF75/GF65/GF63 – mowa o gamingowych konfiguracjach wyposażonych w procesory Intel Core 10. generacji. Zapewniają sprawną obsługę wielu nowych produkcji. W przypadku zakupu jednego z nich i prawidłowej rejestracji, otrzymasz za darmo leżak MSI, a także bidon na wodę.
  • Laptopy z serii MSI Creator 15 – urządzenia kierowane głównie do twórców i użytkowników profesjonalnych. Wyposażone są one między innymi w karty graficzne z serii GeForce RTX. W ramach promocji, oprócz laptopa, możesz zyskać dodatkowy rok gwarancji oraz bluzę Prestige.
  • Laptopy z serii MSI Prestige 14/15 – sprzęty dla kreatywnych i klientów biznesowych. Poza wydajnymi podzespołami, zapewniają elegancki design oraz wysoką jakość wykonania obudowy. Dzięki promocji po zakupie modelu z tej serii otrzymasz przedłużenie gwarancji o rok, jak również torbę Prestige.

 

Przypominamy, że promocja trwa do 15 sierpnia 2021 roku lub też wyczerpania zapasu nagród. Żeby wziąć udział w akcji, należy poprawnie zarejestrować sprzęty i wysłać zgłoszenie. Wszystko to najpóźniej 22 sierpnia 2021 roku.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 11:57
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.