Access Point Ubiquiti UniFi U6+ (U6-PLUS)
BESTSELLER!- Anteny: 2x Wbudowana
- Standard szyfrowania: WPA3
- Standard WiFi: Wifi 6
- Tryb pracy: Access point
- Zastosowanie: Wewnętrzne
- Zobacz pełną specyfikację
Ubiquiti UniFi U6+ U6-Plus
Ubiquiti U6+ to niewielki punkt dostępowy WiFi 6 zaprojektowany do pracy w małych pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest w dwa niezależne moduły WiFi oraz zintegrowane anteny 2x2 MIMO. Maksymalna zagregowana przepustowość punktu dostępowego, to niemal 3Gb/s (2975,5Mb/s). Urządzenie zasilane jest przez PoE i może być zarządzane przez najnowszy kontroler UniFi – jest to bezpłatne oprogramowanie, które możemy zainstalować na wszystkich popularnych systemach operacyjnych – Linux, Windows i MacOS.

Specyfikacja:
- Kod producenta - U6-PLUS
- Wymiary - Ø160 x 33 mm
- Waga - 413 g
- Porty RJ45 - 1xGbE RJ45
- Napięcie zasilania - 44–57V DC
- Maksymalny pobór mocy - 9W
- Max. TX power - 2.4 GHz - 23 dBm, 5GHz - 23 dBm
- Anteny MIMO 2x2, 2.4 GHz - 3dBi, 5 GHz - 5.4 dBi
- Maksymalny teoretyczny transfer - 2.4 GHz - 573.5 Mbps, 5 GHz - 2402 Mbps
- Przyciski - Reset
- Certyfikaty - CE, FCC, IC
- Temperatura pracy - od -30 do 60° C
- Standardy Wi-Fi - 802.11a/b/g, WiFi 4/WiFi 5/WiFi 6
- Bezpieczeństwo Wi-Fi - WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3)
- BSSID - 8 per radio
- VLAN - 802.1Q
- Bez zasilacza
- Anteny 2x Wbudowana
- Standard szyfrowania WPA3
- Standard WiFi Wifi 6
- Tryb pracy Access point
- Zastosowanie Wewnętrzne
Konfigurowałem produkt poprzez aplikację mobilną i wielokrotnie rozłączało połączenie podczas aktualizacji oprogramowania i proces rozpoczynał się od nowa.
Jest ok ale powoli dochodzę do wniosku, że nie jest to warte tej ceny.
- ZALETY:
- + szybkośc działania
- + stabilność połączenia
- WADY:
- - urządzenie potrafi się mocno nagrzewać
- - problemy przy pierwszej konfiguracji za pomocą apki moblinej
1. Wydziela dość sporą (jak na swój rozmiar) ilość ciepła, więc uwaga jeśli miałby być montowany blisko biurka, łóżka
2. Jeśli nie chcesz używać wkrętów załączonych do zestawu, a np. rzepów samoprzylepnych, to tylna część elementu montażowego nie jest gładka, tzn jest tak jakby `użebrowana`, więc np. montaż do sufitu bez tego mechanicznego wkręcania bym chyba odradzał.
- ZALETY:
- + wygląd
- + możliwości
- + konfiguracja
- + integracja z unifi
- WADY:
- - brak
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu