Access Pointy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 100 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Access Point EdiMax OAP1300

ID produktu: 4878112
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Anteny: 2x Zewnętrzna
  • Standard szyfrowania: WPA, WPA2
  • Tryb pracy: Access point
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Wysoki poziom ochrony dzięki technologii WPA2

WPA2 To standard szyfrowania spotykany w infrastrukturach bezprzewodowych. Technologia ta została zaimplementowana na pokłady wielu routerów, a użytkownicy zawsze mogą liczyć na wysoki poziom ochrony przed atakami cyberprzestępców. Standard WPA2 cechuje się zastosowaniem usprawnionej metody szyfrowania względem standardów WPA oraz WEP. Dzięki trybom personal oraz enterprise, technologia nadaje się do zabezpieczenia prywatnych jak i biznesowych sieci bezprzewodowych.

Dwie wydajne anteny zewnętrzne

Dwie anteny zamontowane w urządzeniu pozwalają na wysyłanie wielu wiązek sygnału jednocześnie, dzięki czemu sygnał będzie mniej podatny na zakłócenia spowodowane innymi sieciami oraz urządzeniami. Zastosowanie dwóch anten pozwala także na rozwiązanie problemów związanych z zasięgiem oraz prędkością połączenia.

Koniec ze zbędnym okablowaniem

Funkcja Power over Ethernet (PoE) pozwala na zasilanie i połączenie sieciowe poprzez port LAN za pośrednictwem jednego kabla sieciowego. Skorzystanie z rozwiązania PoE redukuje liczbę potrzebnego okablowania znacznie redukując koszty związane z zakupem kabli do urządzeń sieciowych, a także umożliwia zamontowanie urządzenia w miejscu, gdzie niemożliwa byłaby instalacja źródła zasilania.

Dwa gigabitowe porty LAN

W jednostce zastosowano Gigabitowe porty LAN, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał szybkich sieci internetowych. Maksymalna przepustowość technologii Gigabit Ethernet wynosi 1000 Mbit/s. Urządzenie z dwoma portami LAN pozwoli na podłączenie dwóch różnych urządzeń za pośrednictwem kabli ethernet. To doskonała propozycja dla wymagających użytkowników, dla których wysoka funkcjonalność i wielozadaniowość stanowią kwestie priorytetowe.

Wysoko wydajny projekt z szybką dwuzakresową siecią bezprzewodową 11ac, 1300 Mb/s
Najnowocześniejsza bezprzewodowa technologia IEEE 802.11ac zapewnia szybkie połączenia Wi-Fi, których wymagają nowoczesne, szybko zmieniające się, nowoczesne środowiska biznesowe. Jednocześnie dwuzakresowy zasięg 2,4 GHz i 5 GHz zapewnia maksymalną elastyczność dla mobilnych aplikacji biznesowych. Prędkość do 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 866 Mb/s w paśmie 5 GHz może obsłużyć nawet najbardziej intensywne zadania, idealne dla aplikacji audio, wideo i głosowych, oraz jest znacznie szybsze niż tradycyjne 802.11n Wi-Fi. Dodatkowo produkty z serii Edimax Pro są wyposażone w inne wysokiej jakości funkcje konstrukcyjne, takie jak stałe kondensatory, o znacznie dłuższej żywotności niż tradycyjne niestałe alternatywy, generujące mniej ciepła i zapewniające większą stabilność. Trwałe, wytrzymałe i gotowe do pracy w środowisku biznesowym.

Szeroki zasięg i wiele identyfikatorów SSID
Dzięki regulowanej mocy wyjściowej RF i wysokiej czułości odbiornika, punkty dostępowe Edimax Pro są wyposażone tak, aby zapewnić szerokie pokrycie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Nadaje się do dużych pomieszczeń na piętrach biurowych, halach produkcyjnych, oddziałach szpitalnych lub salach konferencyjnych, dzięki czemu łączność bezprzewodowa pracowników i systemów będzie działać sprawnie. Zachowaj łączność z każdym zakątkiem swojej firmy i rozróżnij grupy użytkowników, działy lub sieci gości dzięki wykorzystaniu maksymalnie 32 oddzielnymi identyfikatorami SSID i niezależnych zabezpieczeń. Szeroki, silny zasięg Wi-Fi z mocnymi zabezpieczeniem w celu ochrony poufnych informacji firmy i nadzorowania dostępu do sieci wewnętrznych.

Rozwiązania typu BYOE lub BYOD i sieci z dużym zagęszczeniem użytkowników
Bring Your Own All (BYOE) lub Bring Your Own Device (BYOD) staje się coraz bardziej powszechnym trendem firmy w biurach i środowiskach korporacyjnych na całym świecie. Pracownicy używają własnych smartfonów, tabletów i laptopów z najnowszymi aplikacjami biurowymi podłączonymi do chmury, w codziennej pracy, a tradycyjna sieć 2,4 GHz jest zatłoczony. Większość tych urządzeń obsługuje szybką sieć Wi-Fi 5 GHz więc pukty dostępu muszą ją udsotępniać. W biurach, hotelach, szkołach i innych gęsto zaludnionych środowiskach punkty dostępu muszą w każdej chwili radzić sobie z dużą liczbą użytkowników łączących się z siecią, niezależnie od tego, czy są to klienci, czy pracownicy. Rozwiązania Edimax Pro wykorzystują dwuzakresową łączność Wi-Fi 802.11ac zarówno w pasmie 2,4 GHz jak i 5 GHz, mają również zaimplementowane rozwiązania dzięki którym są w stanie obsłuzyć miejsca z dużą zagęszczeniem klientów bezprzewodowych, dzięki czemu można obsługiwać nawet setkę użytkowników jednocześnie, co jest idealne dla stanowisk pracy BYOE lub BYOD i dużej liczby urządzeń bezprzewodowych.

Stabilne połączenie bezprzewodowe
W typowych warunkach standardowe punkty dostępu najefektywniej działają w obszarze o promieniu 25-30 metrów. Teraz dzięki zaawansowanej technologii CAP1300 może większyć ten obszar o około 150%, co zmniejsza liczbę "martwych punktów". A dzięki szybkiemu roamingowi między punktami dostępu urządzenia bezprzewodowe, takie jak tablety, smartfony czy laptopy, pozostają cały czas połączone w siecią bezprzewodową.

Hotele, biura, szkoły i szpitale
Punkty dostępowe Edimax Pro z szybkim siecią 11ac o wysokiej gęstości dla maksymalnie 200 jednoczesnych użytkowników są idealne dla budynków wielorodzinnych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, kampusów, konwencji lub wszędzie tam, gdzie jest duże wykorzystanie sieci, bezpieczeństwo i skuteczność

Wykrywanie obcych AP i izolacja sieci bezprzewodowej
Funkcja wykrywania obcych punktów dostępu może zidentyfikować nieautoryzowane sieci bezprzewodowe, które mogły zostać zainstalowane w sieci celem ataków.
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej zapewnia izolacja w warstwie drugiej.

Intuicyjny system centralnego zarządzania NMS (Network Management Suite) i SKYMANAGE PC
OAP1200 współpracuje z oprogramowaniem Edimax Pro NMS (Network Management Suite) i SKYMANGE PC do zarządzania siecią bezprzewodową. Administratorzy mogą planować i zarządzać zaawansowanymi funkcjami punktów dostępowych Edimax Pro za pomocą zdalnego interfejsu internetowego, który zawiera pulpit nawigacyjny, plan rozmieszczenia, statystykę ruchu i listę klientów bezprzewodowych, do zdalnej administracji w całej sieci. Ustawienia RADIUS, ustawienia grupy WLAN, kontrola dostępu, ustawienia sieci gościa i aktualizacje oprogramowania układowego mogą być zarządzane centralnie z pojedynczej lokalizacji, aby zmniejszyć czas przestoju sieci, pomóc w rozwiązywaniu problemów i zoptymalizować wydajność sieci. Są również dostępne graficzne plany stref  umożliwiające  integrację z Google Maps.

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
OAP1300
Informacje podstawowe
Tryb pracy
Standard szyfrowania
WPA
Złącza
Porty LAN 10/100/1000
Techniczne
Fizyczne
Szerokość [mm]
120.9
Wysokość [mm]
271.8
Głębokość [mm]
35
Waga [g]
592

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.edimax.pl/edimax/form/contact_us/data/edimax/pl/contact_us/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni