Opis
Specyfikacja
Opinie (15)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Access Point Asus RP-N12

BESTSELLER!
ID produktu: 754189
Zobacz produkty podobne
(15)

Opis produktu

 

Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału RP-N 12 ma wydajne anteny MIMO, które umożliwiają wyeliminowanie białych plam sygnału i zwiększenie zasięgu dowolnego istniejącego rutera bezprzewodowego. Działa jako wzmacniacz, co oznacza, że może rozszerzyć sieć bezprzewodową na każdy zakątek domu — nawet w tych miejscach, do których ciężko się dostać. Dzięki temu gwarantuje niezawodne pokrycie bardzo szybkim Internetem w każdym miejscu, by mogły korzystać z niego urządzenia takie jak notebooki, tablety, smartfony, konsole do gier i inteligentne telewizory. 

 

Instalacja jednym przyciskiem i bezproblemowa łączność

Instalacja wzmacniacza sygnału RP-N12 nie wymaga płyty CD ani nawet myszy czy klawiatury. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS i konfiguracja dokonuje się samoczynnie. Płynne, nieprzerwane korzystanie z Internetu jest zagwarantowane przez zoptymalizowane działanie urządzenia. Zaawansowane ustawienia dostępne są po podłączeniu RP-N12 do komputera PC kablem Ethernet i bezpośrednim otwarciu menu konfiguracyjnego opartego na przeglądarce — płyta czy aplikacja nie są potrzebne. Wzmacniacz można skonfigurować nawet bezprzewodowo za pomocą tabletu albo smartfona.

 

Znajdź najlepsze miejsce dla RP-N12 dzięki wskaźnikowi sygnału

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, RP-N12 musi znaleźć się w zasięgu stabilnego sygnału rutera i powinien być umieszczony pomiędzy ruterem a obszarem, na którym chcesz poprawić zasięg bezprzewodowy. RP-N12 sprawuje się najlepiej, gdy otrzymuje silny sygnał bezprzewodowy z rutera — możesz to sprawdzić, używając wskaźnika siły sygnału na przednim panelu.

3 urządzenia w 1: tryb wzmacniacza, punktu dostępowego i mostka do mediów

RP-N12 ma dwa dodatkowe wygodne tryby, dzięki którym jest jeszcze bardziej uniwersalny. Może pracować nie tylko jako wzmacniacz sygnału, lecz także jako bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) albo mostek do mediów. W trybie AP mode, może być podłączony do dowolnej przewodowej sieci LAN — np. do hotelowego łącza internetowego — i służyć jako osobisty hotspot Wi-Fi, umożliwiając połączenie z Internetem na laptopach, telefonach i innych urządzeniach Wi-Fi. W trybie mostka do mediów może być podłączony do dowolnego urządzenia zgodnego z Ethernetem — np. inteligentnego telewizora, odtwarzacza multimedialnego, konsoli do gier albo PC — by zapewnić mu łączność Wi-Fi. Doskonały sposób na pozbycie się plątaniny kabli!

 

Roaming Assist — zawsze stabilne połączenie

Dzięki naszej prostej w użyciu technologii Roaming Assist nie musisz już ręcznie przełączać się między RP-N12 i ruterem ASUS podczas przemieszczania się po domu. Po włączeniu tej funkcji Twoje urządzenie automatycznie połączy się z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi — niezależnie od tego, czy pochodzi z rutera, czy wzmacniacza. W ten sposób zawsze będziesz mieć niezawodne połączenie w dowolnym miejscu domu.


 

Uwaga: 1. skuteczność funkcji Roaming Assist jest zależna od czynników środowiskowych.

Specyfikacja

zewnętrzna x2
sieciowe
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
64/128-bit WEP
WPA-PSK
WPA2-PSK
WPS

Opinie (15)

(15)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Przez prawie miesiąc były problemy, ale nie z samym urządzeniem, tylko z kompem.
Komp widział wzmacniacz, sygnał był ze 2 razy mocniejszy, ale nie było na nim internetu.
Komunikat był taki: "Karta sieciowa nie ma poprawnej konfiguracji protokołu ip". Internet był po ręcznym przełączeniu na bezpośrednie połączenie z routerem, na wzmacniaczu nie było.
Długo grzebałem w ustawieniach RP-N12, aż w końcu zaskoczyło i wszystko jest ok..
Sygnał wzmocniony, działa bez problemów od ponad 2 miesięcy.
Mogę polecić.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Możesz powiedzieć co dokładnie zmieniłeś, bo mam dokładnie to samo.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (15)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Eldom PG20, Hama etui iPhone 5 (118803), Teka Radea 450/325 TG Metalic Onyks (88495), Sandberg (520-05), Incore IH-122A-CR (Q3961A), Western Digital Black 2.5'' 500GB (WD5000LPLX), Verbatim DVD-R M-Disc 4.7GB 5p, Walimex Pro Slim Neutral Density ND1000 82 mm (19994), ErgoTron MEDIUM TILT MOUNT (60-613), Innovaphone IP 240, Xtrfy XTP1-L4-CPW-1, Aerocool VP 550W (AEROPGSVP-550B), Derform Nożyczki sprężynujące Kidart - DERF.NOSKA, Bresser Porro 8x40 (9103500), Guess Etui hard do iPhone 7 srebrne (GUHCP7MESI), GreenGo Nakładka Ultra Slim 0,3mm do Microsoft Lumia 950 dymiona - GSM016731, Herlitz Kartoteka Big Boy II czerwona - WIKR-981805, Beeyo Nakładka Wave do Samsung Galaxy J5 2016 granatowa (GSM030021)