
Żelazko w sprayu do prasowania bez zapachu Iron 100 ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Mniejsza, kompaktowa pojemność. Doskonała na podróż, na wyjazd służbowy, wszędzie tam, gdzie nie możesz wieźć ze sobą mnóstwa rzeczy. Nowa, jeszcze skuteczniejsza formuła! I to nie magia! Wystarczy spryskać ubranie, wygładzić lub rozciągnąć, powiesić i gotowe! Ubranie po wyschnięciu będzie wyglądać jak świeżo wyprasowane.
W składzie znajduje się 97% składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera niepotrzebnych dodatków. Nie pozostawia śladów i zacieków na ubraniach, doskonały dla alergików.
Preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy tj. zapach dymu papierosowego, pot po podróży, perfumy etc... Wyprasuje wszystkie tkaniny naturalne, możesz używać go do bawełny, lnu oraz cienkiej wełny.
Dodatkowo sam preparat nie ma zapachu jest zatem idealny dla osób, które cenią sobie aromat własnych perfum lub preferują naturalny zapach swoich ubrań.
Nie działa wyłącznie na jedwabiu oraz tkaninach syntetycznych. Preparat doskonały dla osób, którym brakuje czasu na prasownie, są w częstych podróżach służbowych, a także na wakacjach.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu