Wideorejestrator BlackVue DR750X-2CH
- Kąt widzenia [stopnie]: 139
- Max. rozdzielczość video: Full HD (1920 x 1080)
- Odbiornik GPS: Z GPS
- Przekątna ekranu [cal]: Nie dotyczy
- Zobacz pełną specyfikację
DR750X-2CH JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW
Dyskretny dwukanałowy rejestrator Full HD współpracujący z "BlackVue Cloud" .
Obie kamery zaopatrzone w sensor SONY StarvisTM oferują najlepszą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji oraz bogate wyposażenie w dodatkowe funkcje sprawiają, że seria DR750X wprowadza nowy, wyższy standard w kamerach samochodowych klasy premium.

WYDAJNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ
DR750X-2CH zapewnia płynny i czytelny zapis obrazu w rozdielczości Full HD w każdych warunkach.
Kamera przednia: 2.1 Mpx SONY StarvisTM/ Full HD (1920x1080 @60 kl/s.)/ kąt obiektywu 139º.
Kamera tylna: 2.1 Mpx SONY StarvisTM/ Full HD (1920x1080 @30 kl/s.)/ kąt obiektywu 139º.
"Blackvue Cloud" pozwala na ciągłe monitorowanie pojazdu zarówno w czasie jazdy jak i postoju.
Zintegrowany system odcięcia zasilania chroni akumulator pojazdu przed rozładowaniem podczas pracy rejestratora w trybie "Parking".

ZINTEGROWANE WI-FI, GPS ORAZ OPCJONALNE LTE
GPS - pozwala na odczytanie prędkości jady oraz wizualizuje pozycję pojazdu na mapie podczas odtwarzania zapisu.
Wi-Fi - zapewnia bezprzewodową łączność kamery ze smart fonem lub tabletem umożliwiając przeglądanie zapisanych plików, podgląd „na żywo” lub zmianę parametrów pracy rejestratora. Funkcja Wi-Fi może być także wykorzystana do łączności z routerem internetowym w celu wykorzystania wszystkich możliwości „BlackVue Cloud”,
LTE- podłączony opcjonalnie kablowy moduł LTE* pozwoli korzystać ze wszystkich udogodnień ”BlackVue Cloud”.
(*) - moduł LTE nie występuje w zestawie.

ZASILANIE W TRYBIE "PARKING"
Rejestrator DR750X-2CH przełączy się w tryb „parking” po wyłączeniu zapłonu pojazdu. W celu ochrony akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem, kamera samoczynnie odłączy się od zasilania po określonym czasie lub w razie spadku napięcia zasilającego. Uruchomienie tej funkcji nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów.
DR750X-2CH jest kompatybilny z bateriami BlackVue B-112 oraz B-124X. Zastosowanie ich podczas pracy rejestratora w trybie „parking”, pozwoli na zasilanie kamery z pominięciem akumulatora pojazdu, umożliwiając jego skuteczniejszą ochronę.

CZUJNIKI RUCHU I WSZTRZĄSU
Zintegrowane z rejestratorem czujniki wstrząsu oraz ruchu automatycznie przełączą kamerę we właściwy tryb zapisu: normal - podczas jazdy, parking - podczas postoju, gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed obiektywem kamery, event - podczas jazdy lub postoju, gdy czujnik wstrząsu zarejestruje przeciążenie np. w momencie kolizji drogowej. Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone odpowiednio do trybu w jakim zostały zapisane, dzięki czemu ich odnalezienie na karcie pamięci będzie łatwe i szybkie.

FUNKCJONALNA KONSTRUKCJA
Czujnik zbliżeniowy- aby go użyć wystarczy zbliżyć dłoń do obudowy rejestratora. Czujnikowi można przypisać jedną z dwóch funkcji: włącznie/ wyłącznie nagrywania dźwięku lub uruchamianie rejestracji w trybie „manual” , zabezpieczonym przed nadpisaniem.
Przycisk WI- FI - za pomocą umieszczonego na obudowie przycisku bez trudu włączysz lub wyłączysz funkcję WI-FI.
Wszystkie operacje mogą zostać potwierdzone komunikatami głosowymi.

BLACKVUE APP & BLACKVUE VIEWER
Efektywne zarządzanie plikami video
Zarówno aplikacja BlackVue, jak i wielofunkcyjna przeglądarka BlackVue Viewer pozwalają na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator takich jak prędkość i pozycja pojazdu na mapie. Przeglądarka pozwala ponadto na określenie pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie śladu przebytej trasy i odczyt wykresów z czujnika wstrząsów.
Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Aplikacja mobilna współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS.

BLACKVUE CLOUD
Dzięki BlackVue Cloud połączysz się ze swoim rejestratorem w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie.
Podglądasz obraz "na żywo" i otrzymujesz powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon.
Tworzysz kopie zapasowe ważnych plików i przechowujesz je w chmurze.
Pobierasz i odtwarzasz pliki video bezpośrednio z pamięci rejestratora lub z chmury bez względu na miejsce w którym aktualnie jesteś.
Przy wykorzystaniu aplikacji BlackVue komunikujesz się głosowo poprzez rejestrator jego użytkownikiem.

PŁYNNOŚĆ REJESTRACJI
Zapis z szybkością 60 klatek na sekundę przez przednią kamerę rejestratora sprawia, że zarejestrowany- również podczas jazdy z dużą prędkością – obraz zachowuje wysoki poziom ostrości, a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne.
Uwaga: wyższe ustawienia jakości obrazu zwiększają rozmiar pliku, wydłużając tym samym czas przesyłu danych poprzez Wi- Fi.

BEZPIECZEŃSTWO ZAPISU
Ochrona plików przed nadpisaniem
Kamera rejestruje w tzw. pętli- gdy pamięć zostanie zapełniona, najstarsze pliki zastępowane są nowymi. Każdy materiał zarejestrowany w w trybie "event" (na skutek uruchomienia czujnika wstrząsu) lub w trybie "manual" (po naciśnięciu przycisku) zostanie zapisany w folderze zabezpieczonym przed nadpisaniem. Pojemność takiego foldera wynosi max. 50 plików. Po jego zapełnieniu można zezwolić na nadpisywanie umieszczonych w nim nagrań lub zamknać folder, zabezpieczając znajdujące się w nim materiały.
Zastosowany przez BlackVue system zarządzania plikami poprawia stabilność rejestracji , ogranicza częstotliwość formatowania karty micro SD, umożliwia wprowadzenie zmian w zakresie jakości zapisu oraz czasu trwania pojedynczego pliku video (1,2 lub 3 minuty).

PRZETWORNIK SONY STARVIS
Zarówno przednia jak i tylna kamera rejestratora wyposażona została w przetwornik SONY STARVISTM zapewniający wyjątkową wydajność w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Ponadto BlackVue DR750S-2CH posiada funkcję "night vision" zwiększającą czułość ISO w przypadku obszarów niedoświetlonych, nie rozjaśniając jednocześnie obrazu w miejscach, gdzie natężenie światła jest wystarczające. Przedstawione poniżej zdjęcia prezentują różnicę pomiędzy zapisami z kamery wyposażonej w standardową matrycę CMOS (REGULAR CMOS SENSOR) oraz matrycę SONY STARVISTM (STARVIS SENSOR) zarówno przy włączonej jak i wyłączonej funkcji "night vision".

- Kąt widzenia [stopnie] 139
- Max. rozdzielczość video Full HD (1920 x 1080)
- Odbiornik GPS Z GPS
- Przekątna ekranu [cal] Nie dotyczy
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu