Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight - wymagania sprzętowe

Ten poradnik zdradza najważniejsze informacje o kolejnej aktualizacji do popularnej strzelaniny taktycznej.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight – informacje ogólne

Gry z tej popularnej serii cieszą się bardzo dobrymi ocenami recenzentów. Czy najnowsza aktualizacja podtrzyma sukces poprzednich? Oto garść najważniejszych informacji.

  • Producent – Ubisoft
  • Wydawca – Ubisoft
  • Data premiery – 11 czerwca 2019
  • Tryb gry – singleplayer, multiplayer
  • Platformy – PC, PS4, XBOX One

Za produkcję oraz dystrybucję gry odpowiada popularna firma – Ubisoft. Dodatek ujrzał światło dzienne 11 czerwca 2019 roku. Rozgrywka jest możliwa na komputerach osobistych oraz konsolach: PS4 i Xbox One. Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight to produkcja przeznaczona wyłącznie dla użytkowników dorosłych.

Warto wiedzieć!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege to niezwykle utytułowana gra. W 2014 roku została uznaną najlepszą pecetową produkcją podczas wydarzenia Game Critics Awards Best of E3 2014. Seria bardzo się rozwinęła, a dziś cieszy się ogromną popularnością. Dane z sierpnia 2017 roku mówią, że każdego dnia gra co najmniej 2,3 miliona osób. 

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight – fabuła, mechanika, detale

Chociaż Rainbow Six Siege posiada tryb dla pojedynczego gracza, trudno nazwać go kampanią fabularną. Jest to trening, który warto odbyć przed rozpoczęciem rywalizacji sieciowej. W grze wcielamy się w operatora wybranej jednostki specjalnej z wielu krajów. Jedną z nich jest polski GROM. Będziemy mogli zmierzyć się w trybie kooperacji przeciwko drużynie sterowanej przez komputer lub skorzystać z kilku trybów rywalizacji pomiędzy żywymi graczami w dwóch różnych drużynach. Nowa operacja Phantom Sight dodaje do gry dwójkę operatorów z Danii. Nøkk potrafi się świetnie ukrywać i pozostać niewidzialny nawet dla dronów. Natomiast Warden potrafi widzieć przez dym. Te zdolności możliwe są dzięki specjalnym gadżetom, w jakie zostali wyposażeni bohaterowie. 

Każdy z operatorów obdarzony jest różnymi zdolnościami i pełni w drużynie określone funkcje. Możemy wybierać zarówno wśród postaci ofensywnych, jak i defensywnych. Bogaty arsenał broni i innych elementów wyposażenia sprawia, że aby poznać wszystkie te możliwości, spędzimy z grą wiele godzin. Skorzystamy z broni podstawowej oraz pomocniczej. Taktyczny charakter gry nie pozwala graczom na marnowanie amunicji. Każdy nabój, czy granat powinien być wykorzystany z rozwagą.  

Grafika w grze Tom Clancy's Rainbow Six Siege stoi na bardzo wysokim poziomie. Animacja działa rewelacyjnie nawet w przypadku dynamicznej walki. Zarówno bronie, postacie, jak i wszystkie lokacje prezentują się świetnie. Na dużą uwagę zasługuje również ścieżka audio. Wszystkie dźwięki są bardzo realistyczne. 

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight – wymagania sprzętowe

Czy Twój komputer poradzi sobie z uruchomieniem omawianej produkcji? Najważniejsze wymagania sprzętowe przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Warto się z nią zapoznać, aby odpowiednio dostosować możliwości naszego sprzętu. 

Wszystkie komputery gamingowe powinny z powodzeniem sprostać wymaganiom sprzętowym tej produkcji. Warto pamiętać o dużym zasobie pamięci RAM, szybkim procesorze oraz mocnej karcie graficznej. Jeżeli posiadamy komputer, który spełnia wymagania minimalne, uruchomimy grę, lecz musimy się liczyć z koniecznością obniżenia detali graficznych, aby uzyskać wyższą płynność animacji. 

Uwaga!

Jeżeli nasz komputer nie poradzi sobie z wymaganiami sprzętowymi gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight, warto wybrać konsolową wersję tej produkcji. Zarówno Xbox One, jak i PS4 zapewni wysokiej jakości zabawę oraz dużą bazę graczy, których spotkamy na serwerach. Rozgrywka na większym ekranie może być bardzo atrakcyjna.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.